Mis toimub?

Otsing

Kehtivad tööpakkumised

19:03 01. märts 2022

Kui Sinu soov on olla tark sõber noorele õppijale, avades tema parimad võimed, siis Valga Põhikool ootab Sind oma meeskonda ja päikselisse majja kandideerima

• füüsika-, matemaatikaõpetajaks (1,0)
  • muusikaõpetajaks (0,5)
  • inglise keele õpetajaks (1,0)
  • töö- ja tehnoloogiaõpetuse õpetajaks (1,0)

Töös edukas olemiseks soovime, et Sul oleks:

• arusaam nüüdisaegsest õpikäsitlusest, innovaatilisus ja otsustusjulgus;
  • väga hea suhtlemisoskus ja pingetaluvus;
  • oskus olla usaldusväärne, sõbralik ja rõõmsameelne;
  • otsustus-, koostöö- ja analüüsivõime;
  • hea arvutikasutamise oskus;
  • soov panustada kooli arengusse.

Omalt poolt pakume:

• põnevat ja vastutusrikast tööd kõige päikselisemas koolis - Valga Põhikoolis;
  • tähtajatut töölepingut (kvalifikatsiooni olemasolul), pikka suvepuhkust ja maitsvat koolilõunat;
  • sisseelamisaastat;
  • enesearengu- ja eneseteostusvõimalusi;
  • võimalust loovalt panustada tooniandva kooli arendamisse;
  • tundmust, et oled väärtuslik lüli meie meeskonnas;
  • meeldivat töökeskkonda, paindlikku tööaega, ujulakompleksi kasutamise võimalust.

Väärtustame töötaja isiklikku elu, õppivat õpetajat, ühtekuuluvust, tähtpäevi.

Kui leiad, et oled sobiv kandidaat, siis ootame Sinu elulookirjeldust koos motivatsioonikirja ja haridust tõendavate dokumentide koopiatega meiliaadressile direktor@valgapk.edu.ee.

Tööle asumise aeg on 23.08.2022
Kandideerimise tähtaeg on 10.06.2022
Kui Sul on küsimusi, oled tervitatud ühendust võtma!
Hannely Luik-Stogov, Hannely.LuikStogov@valgapk.edu.ee, 5883 7042

Valga Põhikool 10

2021. aasta septembris alustasime oma kümnendat õppeaastat ning 14. märtsil 2022 tähistame 10. sünnipäeva.

Sünnipäev on päev, mil keegi on sündinud, miski rajatud või loodud. Meie loomisega on küll seotud erinevad kuupäevad ning keeruline oli välja selgitada, et milline on täpselt see meie päev. Käskkiri, mis sätestas kahe kooli ühendamise allkirjastati 14. märtsil. Kuna 14. märtsil tähistatakse Eestis emakeelepäeva ning koolina väärtustame emakeelse hariduse pakkumist kodukohas, siis sobis see päev meile hästi.

Kuigi sünnipäev on üks väga tähtis päev, tähistame me seda tavaliselt ühel päeval aastas. Otsustasime, et seekord tähistame kooli sünnipäeva lausa terve õppeaasta vältel. Õppeaasta aktiivne periood on septembrist - juunini, kokku 10 kuud. Nii pühendame iga kuu kooli sünnipäevale läbi erinevate tegevuste, tehes traditsioonilisi sündmusi pisut teisiti või uhkemalt. Lisaks keskendume sünnipäevale kui tähtpäevale ja traditsioonile ning keskendume selle osadele.

Paljudes kultuurides üle kogu maailma tähistatakse sünnipäeva erinevalt. Levinud on sünnipäevakinkide tegemine ja sünnipäevatordi söömine. Kinkide juurde kuuluvad ka luuletused ja sünnipäeva soovid. Hea tava on sünnipäevalapsele sünnipäevalaulu laulmine. Sünnipäev on hea põhjus peo organiseerimiseks ning külaliste kutsumiseks. Sünnipäevapidudel on samuti omad tavad ning tegevused, alates mängudest kuni rituaalideni (nt küünlade puhumine tordil, sünnipäeva lapse õhku tõstmine).

Järgnevalt on välja toodud meie kooli temaatilised kuud, mis annavad võimaluse traditsioonilisi sündmusi või õppetööd antud teemadega siduda või hoopis uusi tegevusi välja mõelda. Nende teemade raames toimuvad ka erinevad ütitused, töötoad ja konkursid.