Vajaminevad õppevahendid

1. klassis

• Korralik pinal:  2-3 teritatud harilikku, teritatud värvipliiatsid, kustutuskumm, käärid, teritaja, joonlaud
  • PVA-liim, pulgaliim
  • Joonistusplokid A4 ja A3
  • Värvipaberid
  • Plastiliin
  • Õlipastellid
  • Guaššvärvid
  • Pintslid (eri suurusega)
  • Veetops
  • Kunstiõpetuse ja tööõpetuse tunniks on vajalik lauale ka kate (vana ajaleht)
  • Õpikutele jõupaber/tapeet   ja kaaned (need saate osta siis, kui õpikud on käes, sest raamatukaante suurust ei oska öelda, peab proovima)
  • Vihikutele kilekaaned
  • Vihikud: 3 väikese ruuduga vihikut, 4  16-st joonega vihikut, 2 abijoonega vihikut (Vihikutele paneme ühesugused paberid, vihikutele kilekaaned paneb igaüks ise)
  • Õppeaasta alguses (sügisel) tuua õpetajale 26 ühesugust vihikute ümbrispaberit! (Märkida sedelikesele  lapse nimi ja pista see vihikupabereid siduva paela või kummi vahele)
  • Vahetusjalanõud! (Spordijalatsid  ei ole vahetusjalanõud!)
  • Dressid (lühikesed ja pikad)
  • Botased

Töövihikud ja õpikud saavad õpilased koolis õpetaja käest!

Meie koolis kasutavad kõik õpialsed meie kooli õpilaspäevikut. 1.septembril saavad kõik 1.klassi õpilased koos teiste õppevahenditega  ka päeviku oma õpetajalt.
Valga Põhikool kingib 1. klasside õpilastele koolipäeviku ja ühe koolivormi kudumi (valikus on vest, kardigan; tüdrukutel on valikus ka pihikseelik).