Huviringid 2017/2018. õppeaastal

 

Kinnitatud direktori käskkirjaga 09.10.2017 nr 4-1/19.

Ringi nimetus

Juhendaja nimi

Toimumisaeg

Ruum

MUUSIKA

 

 

 

Segaansambel (7.-9. klass)

Siiri Põldsaar

N 13.45-15.15

K 17.30-18.30

123

Mudilaskoor “Sära” (1.-4. klass)

 

 

 

Lastekoor “Kiired” (5.-9. klass)

 

Siiri Põldsaar

 

 

 

Siiri Põldsaar,

Carol Põldsaar

K  12.50-13.35

N 11.55-12.40 või

N 12.50-13.35

 

T  14.30-15.15

K 14.30-15.15

123

 

 

123

Rahvamuusika (4./6.e klass )

Ave Säks

N 09.00-10.40

kokkuleppel

       

SPORT

 

 

 

TV 10 Olümpiastarti, kergejõustik (1.-9. klass)

Anneli Taul

E 15.30-16.15

K 14.30-15.15

spordihall, staadion

Ujumine (algklassid kokkuleppel)

Peeter Tõldsepp

N 14.30-15.15

R 13.45-14.30

ujula

Ujumine (3.-4. klass, grupp 15 õpilast)

Birgit Punt

E 13.45-14.30

T 13.45-14.30

ujula

TV 10 Olümpiastarti, kergejõustik (1.-9. klass) Riho Meri E, K 15.00-16.30 Spordihall, staadion
Spordiring, käsipall (1. klasside poisid)    Andris Uibo

T 14.30-15.15

K, N 12.50-13.35

võimla

Spordiring, tervisesport ja jooks (5.-9. klass)

Kristo Jesse

E,T 17.00-17.45

N 14.30-15.15

Valga spordirajatised

       

TANTS

 

 

 

Rahvatants “Kurekell” (6. klass)

Airi Laine

K 13.25-15.10

aula

Rahvatants “Kurekell”  (2. klass)

Airi Laine

T 12.40-13.40

Vabaduse 13

Rahvatants “Pääsusilmad”

 

Rahvatants (1.d klass)

Inna Kallas

 

Urlika Koop

E 11.55-12.40

 

N 11.55-13.35

aula

 

aula

Rahvatants (5. klass)

Maria Sikk

T 08.00-08.45

K 09.55-10.40

aula

       
 

TEHNIKA, IT JA FOTOGRAAFIA

 

 

 

Arvutiring (1.-9. klass)

Marge Gross

T, K 14.30-16.00

201

Tehnika- ja spordiring (puutöö, laskesport)

Jaan Kroon

T 13.45-16.15

K 14.30-16.10

004

Robootika Toomas Duvin T 13.45-15.15 101
Fotograafia Glänel Tirrand E 14.30-15.30 101, 201
       

ÜLDKULTUUR JA NÄITEKUNST

 

 

 

Liiklusring  (3.c ja 3.d)

Ille Sõrmus

E 13.45 (3.d)

K 12.50  (3.c)

Vabaduse 13

Liiklusring (3.a ja 3.b)

 

Nuputamine (1. b klass)

Birgit Punt

 

Reet Hallaste

T 11.55-12.40 (3.b)

K 13.45-14.30 (3.a)

E, K 11.55-12.40

V-203

 

108

Punane rist (1.-9. klass)

Tiivi Rüütel, Ester Kukk

N 14.30-15.30

209, Valgamaa Punane Rist

Ettevõtlus ja minifirma (7.-9. klass)

Maria Sikk

T, K, N 14.30-16.00

213

Näitering DraamaLaama (8.-9. klassid)

 

Filosofeerimine (2.a ja 2.b )

Merili Treufeldt

 

Anneli Lõoke

N 14.30-15.15

 

Kokkuleppel

Aula

 

107

Male ja kabe (1.-9. klass)

Ave Säks

T 11.55-12.40            

413

KEELED      
Inglise keel (2.d klass) Kristina Ploom K 11.55-12.40 Vabaduse 13

 

Inglise keel (2. b klass)

 

Airi Laine

N 12.40 - 13.25

Vabaduse 13

 

KUNST JA KÄSITÖÖ

 

 

 

Õmblemine ja masintikkimine

Lii Luts

T 13.45-15.30

403

Laste loomingu ring (4. klass)

 

Kairi Voode

 

R  11.55-13.35

 

109

 

       

LOODUS

 

 

 

Astronoomiaring (1.-9. klass)


 

Katrin Timakova

R 13.45 15.00

242

Huvi korral pöörduda ringi juhendaja või arendus- ja noorsootööjuhi poole (Maria Sikk, maria.sikkvalgapk.edu.ee).

Kooli huviringid on meie kooli õpilastele tasuta.