Huviringid 2021/2022. õppeaastal

Siin on planeeritud huviringid 2021/2022. õppeaastal. Ringide toimumisajad ja ruumid selguvad septembri esimesest nädalast kuni 13. septembrini (sõltub osalejate huvist ja võimalustest). Info täpsustamisel!

MUUSIKA JA NÄITEKUNST      
Draamaring (5.-9. klass) Siiri Põldsaar Aeg täpsustub koos huvilistega aula
Lastekoor Kiired (5.-9. klass) Reet Laanoja T kell 15.00-15.45 (8. tund), K 14.00-14.45, 15.00-15.45 (7.-8. tund) 132
Mudilaskoor Sära (1.-4. klass) Siiri Põldsaar E, K ja N 6. tund (õpilane valib kaks sobivat aega) 123
Näitering (6.-9. klass) Kaidar Kängsepp R 13.10-14.40 329
SPORT      
Ujumine Peeter Tõldsepp Täpsustamisel ujula
TV 10 OS (kergejõustik), 2.-7. klassid Riho Meri E, T 15.00-16.00 staadion, spordihall
TV 10 OS (kergejõustik), 2.-7. klassid Anneli Taul E, T 15.00-16.00 staadion, spordihall
Male Sivert Raide Aeg täpsustub koos huvilistega 239
TANTS      
Rahvatantsurühm Sikutajad, 6.-9. klassid Maria Sikk T, N 15.00-16.00 aula
Tantsuring Lee, 1.-9.klassid Lisette Lee Aeg täpsustub koos huvilistega aula, I korruse koridor
Rahvatantsrühm Pääsusilmad (4.b klass) Inna Kallas E 12.10-12.55, N 13.10-13.55 aula
LOODUS      
Loodusering 8. klassile (sh noored kotkad, kodutütred) Maria Sikk vastavalt sündmustele/kokkuleppele ja R 13.10-14.50 228/õues
TEHNIKA JA IT      
Avatud arvutiklass Marge Gross T 14.50-16.20, N 14.05-15.30 201
Tehnoloogia (CNC ja graveerimine, meenete valmistamine) Toomas Duvin T 14.55-16.25 004
Tehnoloogia (CNC ja graveerimine, meenete valmistamine) Jaan Kroon E 14.55-16.25 004
Informaatika (3. klass, kuni 10 õpilast) Jelena Stepanova K 13.10 nutiklass
Web 2.0 (7.-9. klass, kuni 10 õpilast) Jelena Stepanova  K 14.55 postoorium
Loovuse- ja digiring 3.c Tiina Lillemets N 13.00 -14.30 101,105
ÜLDKULTUUR       
Punase Risti ring Ester Kukk Kokkuleppel 301
TORE (Tugiõpilaste Oma Ring Eestis) huviring Nadezda Selivjorstova, Anneli Malleus Alustame oktoobrikuu vaheajal õpihuvilaagriga ja 03.11 jätkame K 15.00-17.00 412, 313
Minifirmad ja ettevõtlus Maria Sikk Kokkuleppel huvilistega 228
Minifirmad ja ettevõtlus Kaidar Kängsepp Kokkuleppel huvilistega 228, 329
1.b nuputamisring Reet Hallaste R 11.10-11.55 108
KUNST JA KÄSITÖÖ      
Loovusring (4.d klass) Kairi Voode R 11.10-12.55 209
Kunstiring Margi Vähi R 12.00-14.15 311
Käsitööring (jõuluehted, kaardid) Hannely Luik-Stogov Kokkuleppel huvilistega 225
KEELED      
Inglise keel (2.d klass) Kristina Ploom T 12.10-12-55, K 13.10-13.55 211
Inglise keel ja giidindus ( 7.a klass) Kersti Piir

Täpsustamisel

202
 

 

Huvi korral pöörduda ringi juhendaja või arendus- ja noorsootööjuhi poole (Maria Sikk, maria.sikk@valgapk.edu.ee).

Kooli huviringid on meie kooli õpilastele tasuta.