Konsultatsioonide, järelevastamiste ja annete arendamise tundide ajad 2023/2024. õa |
|||
Õpetaja |
Õppeaine |
Konsultatsioonitunni toimumise aeg |
Kabinet |
Maarja Appo |
algklassid |
E 13.55-14.40 |
405 |
Ere Arbeiter |
ajalugu, ühiskond |
T 14.50-15.35 (või kokkuleppel õpetajaga) |
213 |
Toomas Duvin |
Tehnoloogia |
K 13.55-14.40 (või kokkuleppel õpetajaga) |
004 |
Tiina Fedotova |
algklassid, eesti keel ja kirjandus |
N 13.00-14.40 (või kokkuleppel õpetajaga) |
107 |
Marge Gross |
arvutiõpetus |
N 14.50-15.30 |
201 |
Reet Hallaste |
algklassid |
N 13.00-13.45, R 13.00-13.45 |
108 |
Lisel Helbrodt |
bioloogia |
K 14.00-14.45 (või kokkuleppel õpetajaga) |
328 |
Jaanika Joosu |
klassiõpetaja |
T 13.50-15.00 (või kokkuleppel õpetajaga) |
408 |
Heikki Järlik |
füüsika |
N 14.40-15.30 ja K 13.45-15.00 |
329 |
Iina Kalbri |
ajalugu, loodusõpetus, bioloogi, geograafia |
E 14.00-15.00 (või kokkuleppel õpetajaga) |
012 |
Inna Kallas |
algklassid, 3.d inglise keel |
N 13.55-14.40 (või kokkuleppel õpetajaga) |
233 |
Mairo Karja |
tehnoloogiaõpetus |
T 13.45-15.35 (või kokkuleppel õpetajaga) |
004 |
Krista Kiisler |
keemia |
T 14.40-16.00 (või kokkuleppel õpetajaga) |
327 |
Eve-Mall Kirt |
eesti keel ja kirjandus |
N 14.00-15.00 (või kokkuleppel õpetajaga) |
205 |
Ene Kivi |
matemaatika |
N 13.00-16.00 või kokkuleppel õpetajaga |
305 |
Svetlana Kljava |
vene keel |
T 14.45-15.30 (või kokkuleppel õpetajaga) |
411 |
Jane Koemets |
inglise keel |
N 14.00 - 15.00 |
406 |
Urlika Koop |
algklassid |
E ja N 13.00-13.45 |
106 |
Katrin Kuivits |
eesti keel ja kirjandus |
E 14.45-15.30 |
239 |
Ester Kukk |
ajalugu ja ühiskonnaõpetus |
T 13.55-14.45 |
301 |
Külli Kukk |
matemaatika |
N 13.00 - 15.00 (või kokkuleppel õpetajaga) |
309 |
Merike Kuld |
algklassid |
T 13.00-14.00, K 13.00-14.00, N 13.00-14.00 (või kokkuleppel õpetajaga) |
111 |
Õie Kurdgelia |
inglise keel |
K 13.45-14.30 (või kokkuleppel õpetajaga) |
204 |
Liia Laanmets-Ojap |
muusika |
K 13.45-14.30 |
123 |
Reet Laanoja |
muusika |
T 14.50-15.30, R 14.00-15.00 |
132 |
Airi Laine |
ajalugu, muusika |
T 14.00-15.00 |
225 |
Kristi Lee |
muusika |
E 14.00-15.00 (või kokkuleppel õpetajaga) |
121a |
Tiia Leinola-Kablukov |
algklassid, eesti keel 5.a/5b/5c (UA) |
T 13.00-13.45 (või kokkuleppel õpetajaga) |
112 |
Kairid Leks |
loodusõpetus |
K 1300-13-45 (või kokkuleppel õpetajaga) |
333 |
Eeva Liivarand |
algklassid |
K 13.00-13.45 |
208 |
Rudo Lilleleht |
matemaatika, füüsika |
E 14.00-14.50 7. kl, 14.50-15.40 8. kl, T 14.50-15.40 9. kl |
E 306, T 329 |
Tiina Lillemets |
algklassid, matemaatika |
E 13.00-13.45, K 13.00-13.45 |
105 |
Lii Luts |
käsitöö |
E 13.55-14.40 (või kokkuleppel õpetajaga) |
403 |
Anneli Lõoke |
algklassid |
E 13.00-13.45 |
210 |
Liia Meltsas |
eesti keel, matemaatika |
K 13.00-13.45 (või kokkuleppel õpetajaga) |
212 |
Riho Meri |
kehaline kasvatus |
N 15.00-16.00 |
spordihall |
Ivar Mitri |
matemaatika |
R 13.00-13.45 (või kokkuleppel õpetajaga) |
323 |
Eike Mürk |
inglise keel, eesti keel, kirjandus, loodusõpetus, matemaatika |
N 13.55-14.40 |
207 |
Elke Olesk |
geograafia |
T 14.50-15.50, reedel kokkuleppel õpetajaga |
333 |
Marje Olsen |
matemaatika |
N 14.40-16.00 |
304 |
Terje Orula |
kehaline kasvatus, muusikaõpetus |
N 13.55-14.40 (või kokkuleppel õpetajaga) |
raamatukogu |
Anne Paidra |
eesti keel, inglise keel, inimeseõpetus, keemia, loodusõpetus, keemia |
T 13.50-14.40 (või kokkuleppel õpetajaga) |
410 |
Eve-Rita Peet |
algklassid |
K 13.00-13.45 ja R 11.05-11.50 |
109 |
Kersti Piir |
inglise keel |
T 13.00-13.45; 14.50-15.15 |
202 |
Kristina Ploom |
algklassid |
T 13.50-14.40 (või kokkuleppel õpetajaga) |
211 |
Birgit Punt |
algklassid |
N 13.00-13.45 |
110 |
Elerin Raid |
algklassid |
T 13.00-14.00 (või kokkuleppel õpetajaga) |
332 |
Janne Raidve |
eesti keel ja kirjandus |
T 14.50-15.35 |
235 |
Mait Rei |
loodusõpetus |
N 13.55-14.40 |
328 |
Marika Riit |
ajalugu ja ühiskonnaõpetus |
E 14.40-15.20 (või kokkuleppel õpetajaga) |
303 |
Anne Rätsep |
inglise keel |
T 13.33-14.40 (või kokkuleppel õpetajaga) |
409 |
Maria Sikk |
inimeseõpetus, muusika |
E 14.45-15.30, R 12.05-13.40 |
123, 228 |
Viivika Sinisalu |
algklassid |
T, N 13.00-13.45 |
413 |
Virve Sinisalu |
algklassid |
T 13.55-14.40 |
234 |
Geiri Sperling |
kehaline kasvatus |
N 13.00-13.45 |
Võimla |
Külli Starke |
algklassid |
E 12.05-12.50 |
104 |
Ene Sõstar |
eesti keel ja kirjandus |
T 14.50-15.35 |
206 |
Ave Säks |
koduõpe |
K 15.00-16.30 |
307 |
Asta Tammeorg |
käsitöö ja kodundus |
K 14.00-15.00 |
322 |
Anneli Taul |
kehaline kasvatus |
N 14.45-15.30 ( või kokkuleppel õpetajaga) |
spordihall |
Margit Tiislär |
saksa keel |
K 14.40-15.25 (või kokkuleppel õpetajaga) |
407 |
Evelin Tiivel |
eesti k ja kirjandus, matem, eesti/inglise k 8.kl |
E 14.40-15.25 (või kokkuleppel õpetajaga) |
240 |
Janno Tintson |
tehnoloogiaõpetus |
R 13.00-13.45 (või kokkuleppel õpetajaga) |
004 |
Merly Tootmaa |
eesti keel ja kirjandus |
E 14.45-15.45 (või kokkuleppel õpetajaga) |
241 |
Jelena Tops |
vene keel |
K 13.55-14.40 (või kokkuleppel õpetajaga) |
404 |
Peeter Tõldsepp |
kehaline kasvatus |
T 14.00-15.00 |
spordihall |
Andris Uibo |
kehaline kasvatus |
K 13.55-14.40 (või kokkuleppel õpetajaga) |
võimla |
Merle Uibo |
kehaline kasvatus |
T 13.00-13.45 (või kokkuleppel õpetajaga) |
võimla |
Kerly Uppin |
matemaatika |
N 13.55-14.40 (või kokkuleppel õpetajaga) |
308 |
Maimu Vismann |
inimeseõpetus ja ühiskonnaõpetus |
E 13.55-14.40 |
335 |
Marje Vokk |
matemaatika, eesti k ja kirjandus, bioloogia, geograafia, kehaline kasvatus, muusika |
R 13.00-13.45 (või kokkuleppel õpetajaga) |
008 |
Kairi Voode |
algklassid |
E, T, K 13.00-13.45 |
209 |
Pauliina Võõras |
eesti keel ja kirjandus |
E 14.50-15.35 (või kokkuleppel õpetajaga) |
334 |
Margi Vähi |
kunst |
E 14.50-15.35 (või kokkuleppel õpetajaga) |
311 |