Üldinfo
Õpilasele
Õpetajale
Lapsevanemale
Kiidame
Tööpakkumised
Kooli kontakt
Uudised
Kalender
Söökla
Sümboolika
Kooli laul
Kooli logo
Spordibaasid
Võimla
Aula
Aula kasutamise graafik
Ajalugu
Kungla tänava koolimaja renoveerimine
Tugikeskus
Tugikeskuse kontaktid ja vastuvõtuajad
Pikapäevarühmad
Tugikeskus soovitab
KiVa
Juhtumi lahenduskäik
Dokumendiregister
Dokumendid
Arengukava
Põhimäärus
Kodukord
Õpilaste arengu ja hindamise korraldus
Mootorsõidukiga liiklemise kord
Töökorralduse alused
Kooli vastuvõtmise kord
Õigusaktid
Blanketid
Eesmärgid
Tulekahju korral tegutsemise plaan Valga Põhikoolis
Valga Põhikooli õppekava
Kooliõed
Raamatukogu
Kooliraamatukogu kasutamise eeskiri
Kuidas parandada raamatuid?
Õppenõukogu
Õppenõukogu 2023/2024
Õppenõukogu 2020/2021
Õppenõukogu 2019/2020
Õppenõukogu 2018/2019
Õppenõukogu 2017/2018
Õppenõukogu 2016/2017
Õppenõukogu 2015/2016
Õppenõukogu 2014/2015
Õppenõukogu 2013/2014
Õppenõukogu 2012/2013
Kool tunnustab
Kiidame 2023/24
Kiidame 2022/2023 arhiiv
Kiidame 2020/2021 arhiiv
Kiidame 2018/2019 arhiiv
Kiidame 2017/2018 arhiiv
Kiidame 2016/2017 arhiiv
Kiidame 2015/2016 arhiiv
Kiidame 2014/2015 arhiiv
Kiidame 2013/2014 arhiiv
Kiidame 2012/2013 arhiiv
HEA TEGU 2013/2014
Kooli tunnustatakse
Stuudiumi abi
Ettevõtlik kool
Rahvusvahelised projektid
Valga Põhikooli rahvusvahelise koostöö kava
Ennast ja teisi motiveerides 2023-2024 ÕPILASTELE
Motivated by Learning and Teaching 2020-2023 ÕPETAJATELE
Roots to give our planet a chance! ÕPILASTELE
Rahastatud projektid
Stuudium ja E-postkast
Kooli Facebook
Kalender 2023/2024
Vaata kõiki
aprill
mai
juuni
juuli
august
september
oktoober
aprill 2019
Esmaspäev
29.
04
9.c klassi ekskursioon
mai 2019
Neljapäev
02.
05
kuni
04. mai
9.d ja 9.e klassi õppeekskursioon
Neljapäev
02.
05
Kell 09:00
Viktoriin 7. klasside vene ja saksa keele õpilastele
Reede
03.
05
6.d klassi õpilased otsivad nurmenukkusid nurmenukutalgutel
Reede
03.
05
Kell 11:00
Murdmaajooks- koolinoorte meistrivõistlused Tõrvas
Laupäev
04.
05
5.c klassiõhtu
Esmaspäev
06.
05
6.c klassi esmaabi koolitus (KEAT raames)
Kolmapäev
08.
05
3. klassi eesti keele tasemetöö
Kolmapäev
08.
05
Küberhügieeni koolitus
Neljapäev
09.
05
Kell 11:00
2.-3. klasside piirkondlik matemaatikaolümpiaad
Neljapäev
09.
05
Kell 14:00
Heategevuslik teatejooks Valga linnapargis
Osalevad: 5.-9. kl võistkonnad
Reede
10.
05
1.d "Hullu Teadlase" projekti finaalüritusel
Reede
10.
05
Külas Ülenurme kooli õpetajad
Esmaspäev
13.
05
Kell 12:00
6.-7. klasside piirkondlik vene keele olümpiaad
Teisipäev
14.
05
6. kl eesti keele tasemetöö
Teisipäev
14.
05
5.d nurmenukutalgutel Kaagjärve-Karula suunal
Teisipäev
14.
05
Kell 08:30
7.c klass õppeprogrammis "Mõõtmised ja kaart"
Teisipäev
14.
05
Kell 08:30
9.d klass õppeprogrammis "Elurikkuse evolutsioonist Darwinist tänapäevani"
Teisipäev
14.
05
Kell 09:45
Valgamaa koolide õpilasesinduste arengupäev Valga jaamahoones
Teisipäev
14.
05
Kell 13:00
TV 10 olümpiastarti Valgamaa 4.-5. etapp Valga keskstaadionil
Kolmapäev
15.
05
3. klassi matemaatika tasemetöö
Kolmapäev
15.
05
Saksa keele maakondlik olümpiaad Tõrvas
Kolmapäev
15.
05
Kell 08:30
7.d klass õppeprogrammis "Mõõtmised ja kaart"
Kolmapäev
15.
05
Kell 08:30
9.e klass õppeprogrammis "Elurikkuse evolutsioonist Darwinist tänapäevani"
Kolmapäev
15.
05
Kell 12:00
Orienteerumine- koolinoorte karikavõistlused
Neljapäev
16.
05
Laulupeo 3. eelproov lastekooridele
Neljapäev
16.
05
kuni
17. mai
Neljapäev
16.
05
Kell 08:30
9.b klass õppeprogrammis "Elurikkuse evolutsioonist Darwinist tänapäevani"
Neljapäev
16.
05
Kell 11:00
kuni
17. mai
8.a ja 8.d klassi õppereis Ruhja jäätisevabrikusse ja Viljandimaale
Neljapäev
16.
05
Kell 18:00
Lastevanemate koosolek 4. klasside vanematele
Reede
17.
05
kuni
18. mai
9.b, 9.f, 7.b õppereis Saaremaale
Reede
17.
05
9.c klass õppeprogrammis "Elurikkuse evolutsioonist Darwinist tänapäevani"
Reede
17.
05
T.O.R.E juhendajate ja õpilaste koostööpäev Tõrvas
Reede
17.
05
Kell 08:30
7.a klass õppeprogrammis "Mõõtmised ja kaart"
Reede
17.
05
Kell 11:00
T.O.R.E juhendajate ja õpilaste koostööpäev Tõrvas
Esmaspäev
20.
05
1.a, 1.e, 3.c Viljandis kultuurilisi maasikaid noppimas
Esmaspäev
20.
05
2./3./5.f ja 7.ei klassiekskursioon Valmiera Tunnete Seiklusparki
Esmaspäev
20.
05
Kell 08:30
4.a klassi lõpuekskursioon Lennundusmuuseumisse ja Pangodi jv äärde
Teisipäev
21.
05
6.e ja 7.e õppeekskursioon
Teisipäev
21.
05
Kell 09:00
3.d ja 1.c klasside õppeekskursioon Otepääl Tehvandi spordiradadel
Kolmapäev
22.
05
6. kl matemaatika tasemetöö
Kolmapäev
22.
05
Hans Eineri eestikeelsele koolile pühendatud IV õpilaskonverents
Neljapäev
23.
05
5.b ja 5.c klassiekskursioon
Neljapäev
23.
05
Kell 10:00
Valgamaa koolinoorte meistrivõistlused kergejõustikus Valga keskstaadionil
Reede
24.
05
kuni
25. mai
6.b klassi õppekäik Saaremaale
Reede
24.
05
7.b klass osaleb õppeprogrammis "Mõõtmised ja kaart"
Reede
24.
05
Kell 08:30
9.a klass õppeprogrammis "Elurikkuse evolutsioonist Darwinist tänapäevani"
Laupäev
25.
05
kuni
26. mai
9. a klassireis Paekalda puhkekeskusesse
Esmaspäev
27.
05
7. klassi üleminekueksam matemaatikas
Esmaspäev
27.
05
Kell 08:30
2.a ja 2.b kl õppeekskursioon Paudi tallu ja Helme lossi varemetesse
Teisipäev
28.
05
5.a ja 6.a õppereis Rakveresse
Kolmapäev
29.
05
9. klasside viimase koolipäeva aktus
Kolmapäev
29.
05
6.c klassi õppekäik
Kolmapäev
29.
05
Tutipäev
Neljapäev
30.
05
7.c ja 8.c ekskursioon Leedu Vabariiki
Neljapäev
30.
05
2.c ja 2.d klassi õppereis Tartusse
Reede
31.
05
Valga Põhikooli ÕE esindus õpilasesinduste meeskonnatreeningul
Valga linna koolide ühisprojekt
Reede
31.
05
Valgamaa koolide meistrivõistlused kergejõustikus algklassidele
Ühtegi sündmust ei ole.