Üldinfo
Õpilasele
Õpetajale
Lapsevanemale
Kiidame
Tööpakkumised
Kooli kontakt
Uudised
Kalender
Söökla
Sümboolika
Kooli laul
Kooli logo
Spordibaasid
Võimla
Aula
Aula kasutamise graafik
Ajalugu
Kungla tänava koolimaja renoveerimine
Tugikeskus
Tugikeskuse kontaktid ja vastuvõtuajad
Pikapäevarühmad
Tugikeskus soovitab
KiVa
Juhtumi lahenduskäik
Dokumendiregister
Dokumendid
Arengukava
Põhimäärus
Kodukord
Õpilaste arengu ja hindamise korraldus
Mootorsõidukiga liiklemise kord
Töökorralduse alused
Kooli vastuvõtmise kord
Õigusaktid
Blanketid
Eesmärgid
Tulekahju korral tegutsemise plaan Valga Põhikoolis
Valga Põhikooli õppekava
Kooliõed
Raamatukogu
Kooliraamatukogu kasutamise eeskiri
Kuidas parandada raamatuid?
Õppenõukogu
Õppenõukogu 2023/2024
Õppenõukogu 2020/2021
Õppenõukogu 2019/2020
Õppenõukogu 2018/2019
Õppenõukogu 2017/2018
Õppenõukogu 2016/2017
Õppenõukogu 2015/2016
Õppenõukogu 2014/2015
Õppenõukogu 2013/2014
Õppenõukogu 2012/2013
Kool tunnustab
Kiidame 2023/24
Kiidame 2022/2023 arhiiv
Kiidame 2020/2021 arhiiv
Kiidame 2018/2019 arhiiv
Kiidame 2017/2018 arhiiv
Kiidame 2016/2017 arhiiv
Kiidame 2015/2016 arhiiv
Kiidame 2014/2015 arhiiv
Kiidame 2013/2014 arhiiv
Kiidame 2012/2013 arhiiv
HEA TEGU 2013/2014
Kooli tunnustatakse
Stuudiumi abi
Ettevõtlik kool
Rahvusvahelised projektid
Valga Põhikooli rahvusvahelise koostöö kava
Ennast ja teisi motiveerides 2023-2024 ÕPILASTELE
Motivated by Learning and Teaching 2020-2023 ÕPETAJATELE
Roots to give our planet a chance! ÕPILASTELE
Rahastatud projektid
Stuudium ja E-postkast
Kooli Facebook
Kalender 2023/2024
Vaata kõiki
detsember
jaanuar
veebruar
märts
aprill
mai
juuni
detsember 2019
Esmaspäev
23.
12
Jõuluvaheaeg
jaanuar 2020
Neljapäev
09.
01
EKSL saalijalgpall 6.-9. kl maakondlik tsoon
Neljapäev
09.
01
Füüsika õpikoda
Reede
10.
01
kuni
11. jaanuar
Kurekella tantsulaager
Teisipäev
14.
01
TV 10 olümpiastarti Valgamaa II etapp
Kolmapäev
15.
01
4.a, 4.b ja 4.e klass osaleb Tartu Ülikooli muuseumis õppeprogrammis "MAAteadus"
Neljapäev
16.
01
EMÜ loodusteaduste kool
Neljapäev
16.
01
Omaloominguliste luuletuste lugemise konkurss "Luuleprõmm"
Reede
17.
01
Matemaatikaolümpiaadi koolivoor
Laupäev
18.
01
Füüsikaolümpiaadi piirkonnavoor
Teisipäev
21.
01
4.c, 4.d ja 4.f klass osaleb Tartu Ülikooli muuseumis õppeprogrammis "MAAteadus"
Teisipäev
21.
01
kuni
23. jaanuar
Pildistamine lõpualbumi jaoks ning portree-, sõbrapiltide jms tegemine
Täpsem info Stuudiumis
Kolmapäev
22.
01
Saalihoki maakondlik turniir kuni 9. kl poisid
Neljapäev
23.
01
9.b ja 9.c klass külastavad Nuku teatrit ja Lennusadamat
Reede
24.
01
Karjääripäev 9. klasside õpilastele (vahetuspäev)
Reede
24.
01
Emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor
Laupäev
25.
01
Keemiaolümpiaadi piirkonnavoor
Teisipäev
28.
01
Eelkooli 1. õppepäev
Teisipäev
28.
01
8.a ja 8.b klass osalevad õppeprogrammis „Maailm läbi füüsika ja keemia"
Kolmapäev
29.
01
Algklasside ühine kinokülastus
Kolmapäev
29.
01
Väliõppepäev "Maru Paju"
Neljapäev
30.
01
Nuputa eelvoor
Reede
31.
01
7.b ja 8.c Riia ja Jurmala veepark
veebruar 2020
Laupäev
01.
02
Bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor
Ühtegi sündmust ei ole.