Kool meedias 2015/2016

Video: Virve Sinisalu: õpetajaks tuleb sündida, lapsi peab armastama

00:00 03. oktoober 2015

Valgamaa aasta õpetaja 2015 väljakuulutamise järel intervjueeris Valgamaalane Virve Sinisalu, kes oli tiitlist väga liigutatud ja lausa sõnatu.

Vaata videot Valgamaalase tasulisest väljaandest

Video: Põhikooli lapsed pidasid välikohvikut

00:00 03. oktoober 2015

Kõhutäidet leidus mihklilaadal vaat et igal nurgal. Selgelt eristusid aga Valga põhikooli õppurid, kes lõid muuseumi hoovis püsti väikese välikohviku. Kuidas ideeni jõuti ja mida head pakuti, saab teada videost.

Vaata videot Valgamaalase tasulisest väljaandest

Parimad õpetajad tõusevad püünele

00:00 03. oktoober 2015

Täna õhtul on Tartus Vanemuise kontserdimajas üleriigiline aasta õpetaja auhinnagala. Valgamaalt on sinna kutse saanud kuus pedagoogi, kes kõik ka nominentide hulgas on.

Loe edasi Valgamaalase tasulisest väljaandest

Valgamaa aasta õpetaja töötab Valga põhikoolis

00:00 02. oktoober 2015

Reedel täitus Otepää gümnaasiumi saal koolirahvaga, et tähistada õpetajate päeva. Samas kuulutati välja tänavune maakonna aasta õpetaja, tiitli sai õpetaja Virve Sinisalu Valga põhikoolist.

Loe edasi Valgamaalase tasulisest väljaandest

Muuseumis hõljusid kolme suurmehe vaimud

00:00 30. september 2015

Valga muuseum korraldas laulu- ja luuleõhtu kolme Valgamaaga seotud suurkuju auks, kes jätnud sügava jälje Eesti kultuurilukku.

Muuseumi teaduri Priit Riemanni sõnul tekkis mõte koostöös segakooriga Rõõm  tähistada Aleksander Lätte, Aleksander Eduard Thomsoni ja Gustav Wulff-Õie sünniaastapäevi põhjusel, et nende  tehtule rohkem kõlapinda anda ning loomingut väärikalt meenutada.