Kool meedias 2016/2017

Ohutuslaagris osalejatele meeldis enim kanuusõit

11:03 08. juuni 2017

Eile ja täna sai Valgamaal Marja talus teoks kahepäevane lastelaager «Kaitse end ja aita teist» (KEAT), mille eesmärk oli anda 6. klasside õpilastele eluks vajalikke ohutusalaseid teadmisi ja oskusi.

Loe pikemalt Valgamaalase veebiväljaandest.

Valga põhikool jahib sarja võitu

11:01 08. juuni 2017

Nädalavahetusel Pärnu rannastaadionil korraldatud sarja «TV 10 olümpiastarti» 46. hooaja neljandal etapil selgusid finaalvõistlusele pääsejad. Valgamaalt läheb lõppvõistlusele kaks kooli.

Pikemalt loe Valgamaalase veebiväljaandest.

Valga põhikool võtab eeskuju Inglismaa koolidest

08:20 29. aprill 2017

Puudlike hinnete, tundidest puuduvate ja käitumisraskustega õpilastega seotud probleemidega maadlevad paljud koolid. Eesti suuruselt teine, ligi 850 õpilasega Valga põhikool plaanib nendega võidelda jõuliste muudatuste abil.

Loe pikemalt Valgamaalase veebiväljaandest.

Valga väikesed loodusesõbrad osalevad konkursil

19:45 26. aprill 2017

Tänasest 7. maini saavad kõik huvilised hääle anda oma lemmikule keskkonnakäpa kandidaatide seast. Hääletada saab konkursi veebilehel.

Loe pikemalt Valgamaalase veebiväljaandest.

Vanaviisi enam ei saa. Kas uutmoodi tahame?

00:00 02. aprill 2017

Uuringute andmeil meeldib meie õpetajaile õppida pigem kursustel käies ja raamatuid lugedes kui koostöövõrgustikes. Kuid nii nagu õpetamine on järjest enam meeskonnatöö, kasvab ka vajadus õppida üksteiselt ja üksteisega koos. Õpikogukondade sünnivaludest räägivad koolijuhid.

Pikemalt loe Õpetajate Lehe veebiväljaandest.