Valga Põhikoolis algas Ukraina nädal

11:09 12. detsember 2017

Sel nädalal teevad Valga põhikooli õpilased tutvust Ukraina ajaloo, kultuuri ja kommetega – käimas on Ukraina nädal. Kooli sööklas pakutakse rahvustoite ning kooli aulas ja teisel korrusel on üleval teemakohased näitused.

Loe pikemalt Lõuna-Eesti Postimehe veebiväljaandest.

Kingilaat pani Valga Põhikooli kihama

11:05 08. detsember 2017
Valga põhikoolis peeti reedel kingilaata, mis täitis kooli koridori ja saali eri vanuses kauplejatega.
Koolis olid oma tooteid müümas nii ettevõtted kui õpilasfirmad ja esindusega kohal muudki organisatsioonid. Kõige väiksematele oli avatud lastetuba.

Vaata galeriid Lõuna-Eesti Postimehe veebiväljaandest.

Valgamaa õpetajad säravad auhinnagalal Pärnus

11:20 06. oktoober 2017

Laupäeval toimub Pärnu kontserdimajas üleriigiline aasta õpetaja auhinnagala «Eestimaa õpib ja tänab».

Loe pikemalt Lõuna-Eesti Postimehe veebiväljaandest.

Õpetajad räägivad omast kogemusest: eesti laste teadmised rahast on väga kehvad

11:25 04. oktoober 2017

TFBanki laenukool võttis ühendust kolme Eesti erinevast koolist õpetajaga ning uurisime neilt, millised on laste teadmised rahast. Selleks inspireeris neid lastele rahatarkust õpetav ja peagi ilmuv raamat «Tom õpib rahamängu».

Loe pikemalt Postimehe veebiväljaandest.