Kiidame 2017/2018

Kiidame rahvatantsurühma "Pääsusilmad"

20:27 31. oktoober 2017

Kiidame Valga Põhikooli rahvatantsurühma „Pääsusilmad“, kes pälvis vabariikliku tunnustuse ERRS-ilt kui parim rühm 2.-3. klassi liigis XII koolinoorte tantsupeol „Mina jään“.

Juhendaja: Inna Kallas

Valga Põhikool tunnustab vabariiklikul loodusteemalisel filmikonkursil “Loodus tuleb linna“ eduka osalemise eest

09:08 30. oktoober 2017

Valga Põhikool tunnustab teid: Heleriin Kuus (4.d), Marlett-Mariin Liblik (4.d) ja Laura-Ly Vaarend (4.d), vabariiklikul loodusteemalisel filmikonkursil “Loodus tuleb linna“ eduka osalemise eest.

Filmikonkursi eesmärgiks oli innustada lapsi ja noori märkama loodust just linnakeskkonnas.

Õpilased kutsuti 24.10.2017 Tallinna Ülikooli auhinnatseremooniale.

Juhendaja: Kairi Voode   

 

Valga Põhikool tunnustab 11.oktoobril 2017 Valga- Valka koolinoorte laskevõistlustel õhupüssist laskmisel parimaid meie kooli võistlejaid

10:58 19. oktoober 2017

Poiste 2. vanuserühmas ( 2004 – 2001)
Hannes Jaakson – I koht
Ranel Urban – II koht
Steven Pariis – III koht

Tüdrukute 2. vanuserühmas (2004 -2001)
Karmen Melnik – III koht
Kaisa Aab – 5. koht

Tüdrukute 1. vanuserühmas (2006 -2005)
Maibret Urban – III koht

Kukkuvate märkelehtede paarislaskmises
Hannes Jaakson – III koht

Jaan Kroon
Valga PK esindaja - juhendaja

Valga Põhikool tunnustab Valga maakonna 4. klasside ettelugemise võistlusel „

09:20 16. oktoober 2017

1. koha saavutas 4.b klassi õpilase Ksenija Parmenenkova, kes on kutsutud Vabariiklikule finaalvõistlusele, mis toimub Eesti Lastekirjanduse Keskuses laupäeval, 21. oktoobril 2017 kell 12. 

2. koha saavutas 4.b klassi õpilase Anette Roop

Juhendaja: Inna Kallas

Valga Põhikool tunnustab 20. Valga-Valka rahvajooksul edukalt osalenud õpilasi

06:33 22. september 2017

3.klasside arvestuses (tüdrukud):

Caroly Matus (3.b) I koht
Sashkia Kaskpeit (3.d) III koht
Keitrin Järvelaht (3.b) IV koht

4. klasside arvestuses (tüdrukud):

Christyna Helemets (4.d) III koht
Helena Miia Härk (4.a) V koht
Grethel Armenson (4.b) VI koht

4. klasside arvestuses (poisid):

Mark Peterson (4.a) I koht
Karl Martin Teder (4.a) III koht
Marten Rampe (4.d) VI koht