Kiidame 2012/2013 arhiiv

Pealkiri puudub

Valga Põhikool tunnustab Miranda Tiivelit

10:04 07. detsember 2012

8.d klassi õpilane Miranda Tiivel saavutas internetiviktoriinis „Tunne Euroopa Liitu!” Valgamaa I vanusegrupis  II koha.

Europe Directi Valgamaa infopunkt korraldas koostöös Tartu Maavalitsusega Valga ja Tartu maakonna üldhariduskoolide õpilastele elektroonilise viktoriini “Tunne Euroopa Liitu!". Kahest maakonnast kokku lahendas viktoriini 551 noort, sellest Valgamaalt 168 õpilast ja Tartumaalt 383.

Autasustatud saavad mõlema vanusegrupi 10 paremat vastajat nii Valgamaal kui Tartumaal. Kokku 40 last. Valgamaa mõlema vanusegrupi kolm parimat saavad auhinnaks raamatud ja Tartumaa mõlema vanusegrupi kolm parimat saavad raamatupoe kinkekaardid. Ülejäänud auhinnaliste kohtade omanikud saavad kingituseks Europe Direct Valgamaa infopunkti meened.

„Euroviktoriinist võttis osa 9 Valgamaa ja 14 Tartumaa kooli.

Valgamaalt osales 55 õpilast nooremas vanusegrupis ja 113 vanemas grupis,” täpsustas Europe Directi Valgamaa infopunkti projektijuht Marika Muru. „Aktiivsemad koolid Valgamaal olid Valga Vene Gümnaasium 55, Valga Gümnaasium 39 ja Valga Põhikool 27 osalejaga ning Tartumaal Ülenurme Gümnaasium 99, Elva Gümnaasium 61 ja Kõrveküla Põhikool 45 osalejaga.”