Kiidame 2012/2013 arhiiv

Valga Põhikool tunnustab maakondlikul võistlusel " Vigurvänt 2013" edukalt osalenud õpilasi

16:16 01. juuni 2013

Palun avaldada kiitust maakondlikul võistlusel " Vigurvänt 2013" edukalt esinenud õpilastele:

Võistkondlik I koht

Merily Pelska 3.d klass ( tüdrukute  individuaalne I koht)
Janeli Rein     3.c klass (tüdrukute individuaalne II koht)
Karl Robin Rimm 3.e klass ( poiste individuaalne II koht)
Brendon Begert Tõnissoo 4.e

juhendaja Ille Sõrmus

Valga Põhikool tunnustab algklasside Valgamaa koolinoorte kergejõustiku meistrivõistlustel edukalt osalenud õpilasi

09:59 31. mai 2013
TE 60m      
4. koht Carmen Rääk 2.c klass juhendaja Anneli Taul
TE 300m      
4. koht Carmen Rääk 2.c klass juhendaja Anneli Taul
TE kaugushüpe    
II koht Carmen Rääk 2.c klass juhendaja Anneli Taul
PE 60m      
5. koht Robin Tomson 2.d klass juhendaja Anneli Taul
PE 300m      
4. koht Robin Tomson 2.d klass juhendaja Anneli Taul
PE Pallivise    
III koht Ragnar Suvi 2.c klass juhendaja Anneli Taul
TD 60m      
III koht Kaia Taba 4.e klass juhendaja Anneli Taul
4. koht Carolyna Helemets 3.c klass juhendaja Anneli Taul
6. koht Kelly-Anete Koik 4.d klass juhendaja Anneli Taul
TD 300m      
4. koht Anett Sepp 4.c klass juhendaja Anneli Taul
6. koht Kelly-Anete Koik 4.d klass juhendaja Anneli Taul
TD kõrgushüpe    
I koht Kelly-Anete Koik 4.d klass juhendaja Anneli Taul
TD pallivise    
II koht Kadi Kmito 4.c klass juhendaja Anneli Taul
5. koht Margaret Peterson 3.e klass juhendaja Anneli Taul
6. koht Carolyna Helemets 3.c klass juhendaja Anneli Taul
PD 60m      
I koht Rando Roosik 3.c klass juhendaja Peeter Tõldsepp
6. koht Kaspar Kägu 3.d klass juhendaja Terje Orula 
PD 300m      
I koht Rando Roosik 3.c klass juhendaja Peeter Tõldsepp
4. koht Margus Tammemaa 4.a klass juhendaja Andris Uibo
5. koht Steven Solbaja 4.a klass juhendaja Andris Uibo
PD kaugushüpe    
II koht Tobias Kaup 4.c klass juhendaja Peeter Tõldsepp
III koht Kaspar Kägu 3.d klass juhendaja Terje Orula
5. koht Margus Tammemaa 4.a klass juhendaja Andris Uibo
PD Kõrgushüpe    
4. koht Henri Teder 3.a klass juhendaja Anneli Taul
PD pallivise    
I koht Margus Tammemaa 4.a klass juhendaja Andris Uibo
III koht Steven Solbaja 4.a klass juhendaja Andris Uibo
6. koht Kaspar Kägu 3.d klass juhendaja Terje Orula

 

Valga Põhikool tunnustab koolisisesel inglise keele olümpiaadil edukalt osalenud õpilasi

09:36 31. mai 2013
6. klass A-keel    
I koht Renita Ämarik 6.a klass juhendaja Jane Koemets
II koht Sander Silla 6.c klass juhendaja Kersti Piir
III koht Anette Pärn 6.a klass juhendaja Olga Bõstrova
4. koht Kiur Kimmel 6.e klass juhendaja Kersti Piir
5. koht Kenno Hõppõ 6.e klass juhendaja Kersti Piir
6.-7. koht Merlin Kägu 6.e klass juhendaja Kersti Piir
6.-7. koht Brandon Bogatšov 6.a klass juhendaja Jane Koemets
7.klass A-keel    
I koht  Martti Siiman 7.c klass juhendaja Anne Rätsep
II koht Jessika Tops                    7.d klass juhendaja Anne Rätsep
III koht Maria Pibilota Murumaa       7.d klass juhendaja Anne Rätsep
4.-5. koht Andreas Malleus 7.b klass juhendaja Lidia Levina
4.-5. koht Eduard Rudi 7.b klass juhendaja Lidia Levina
6.-8. koht Tanel Aavistu 7.b klass juhendaja Jane Koemets
6.-8. koht Kristo Jesse 7.b klass juhendaja Lidia Levina
6.-8. koht Sten Kaart    7.c klass juhendaja Anne Rätsep
8.klass A-keel    
I koht Kristi Kukk 8.b klass juhendaja Jane Koemets
II koht   Anette- Johanna Park             8.e klass juhendaja Anne Rätsep
III koht Gerli Tolmik 8.d klass juhendaja Kersti Piir
4. koht Ode Laik 8.d klass juhendaja Kersti Piir
5.-6. koht Diana Lõhmus 8.a klass juhendaja Jane Koemets
5.-6. koht Argo Lõhmus 8.b klass juhendaja Jane Koemets
9.klass, A-keel    
I koht Saga Ester Lappalainen 9.b klass juhendaja Lidia Levina
II koht    Andra Margus 9.b klass juhendaja Lidia Levina
III koht Maria-Kristiina Luik 9.a klass juhendaja Jane Koemets
4.-5.koht Berit Tõnissoo 9.a klass juhendaja Jane Koemets
4.-5. koht Laura Suursepp 9.b klass juhendaja Lidia Levina
6. koht Aima Allik 9.a klass juhendaja Lidia Levina
9.klass B-keel    
I koht Henri Karja     9.c klass juhendaja Anne Rätsep
II koht Remo Kupits    9.c klass juhendaja Anne Rätsep
III.-4. koht Hartwig Hõbe 9.d klass juhendaja Kersti Piir
III.-4. koht Rainer Tamm      9.c klass juhendaja Anne Rätsep
5.-6. koht Allan Liba 9.d klass juhendaja Anne Rätsep
5.-6. koht Andrea Mark       9.c klass juhendaja Kersti Piir

 

Valga Põhikool tunnustab Valgamaa koolinoorte kergejõustiku meistrivõistlustel edukalt osalenud õpilasi

15:39 29. mai 2013

Valgamaa koolinoorte meistrivõistlused kergejõustikus saavutati meie kooli õpilaste poolt järgnevad tulemused:

TC  100m      
II koht Laura Trašanov 6.c klass juhendaja Riho Meri
III koht Emma Karolina Huttunen 5.e klass juhendaja Anneli Taul
TC 400m      
II koht Emma Karolina Huttunen 5.e klass juhendaja Anneli Taul
TC 800m      
I koht Käthrin Kanep 5.a klass juhendaja Merle Uibo
II koht Mari-Liis Verrevmägi 5.e klass juhendaja Anneli Taul
5. koht Kadi-Heike Kuus 5.a klass juhendaja Merle Uibo
TC 4x100m      
III koht Emma Karolina Huttunen 5.e klass juhendaja Anneli Taul
  Laura Trašanov 6.c klass  
  Marleen-Elisabet Must 5.d klass  
  Sandra Klaas 5.c klass  
TC kaugushüpe      
III koht Emma Karolina Huttunen 5.e klass juhendaja Anneli Taul
4. koht Marleen-Elisabet Must 5.d klass juhendaja Anneli Taul
TC Kõrgushüpe      
I koht Laura Trašanov 6.c klass juhendaja Riho Meri
III koht Linda Balodis 5.d klass juhendaja Anneli Taul
5. koht Christin-Marie Laks 5.d klass juhendaja Anneli Taul
TC Odavise      
I koht Laura Trašanov 6.c klass juhendaja Riho Meri
II koht Christin-Marie Laks 5.d klass juhendaja Anneli Taul
4. koht Linda Balodis 5.d klass juhendaja Anneli Taul
PC 100m      
4. koht Kevin Koik 6.e klass juhendaja Riho Meri
6. koht Ats Niitov 5.b klass juhendaja Andris Uibo
PC 400      
III koht Kristo Luht 5.d klass juhendaja Anneli Taul
6. koht Mihkel Piir 5.b klass juhendaja Andris Uibo
PC 800m      
III koht Alex Märtson 6.c klass juhendaja Peeter Tõldsepp
PC 4x100m      
II koht Kevin Koik 6.e klass juhendaja Peeter Tõldsepp
  Rando Lõhmus 5.e klass  
  Kristo Koger 5.e klass  
  Joonas Juus 6.e klass  
III koht Carl Säinas 5.b klass juhendaja Andris Uibo
  Mihkel Piir 5.b klass  
  Kriston Karlson 5.b klass  
  Ats Niitov 5.b klass  
PC kaugushüpe      
II koht Kevin Koik 6.e klass juhendaja Riho Meri
PC kõrgushüpe      
II koht Kristo Luht 5.d klass juhendaja Anneli Taul
III koht Kevin Koik 6.e klass juhendaja Riho Meri
PC odavise      
I koht Joonas Juus 6.e klass juhendaja Riho Meri
III koht Kevin Koik 6.e klass juhendaja Riho Meri
5. koht Kristo Luht 5.d klass juhendaja Anneli Taul
TB 1500      
I koht Sandra Markusonov 8.c klass juhendaja Toivo Tiislär
TB 4x100      
II koht Ly Joakit 8.d klass juhendaja Toivo Tiislär
  Ode Laik 8.d klass  
  Sandra Markusonov 8.c klass  
  Cärolain Kariste 8.d klass  
TB kaugushüpe      
III koht Cärolain Kariste 8.d klass juhendaja Riho Meri
4. koht Grete Podnieks 7.d klass juhendaja Riho Meri
TB kõrgushüpe      
5. koht Grete Podnieks 7.d klass juhendaja Riho Meri
TB kettaheide      
II koht Laura Trašanov 6.c klass juhendaja Riho Meri
4. koht Grete Podnieks 7.d klass juhendaja Riho Meri
TB kuulitõuge      
4. koht Grete Podnieks 7.d klass juhendaja Riho Meri
TB odavise      
II koht Cärolain Kariste 8.d klass juhendaja Riho Meri
PB 100m      
I koht Sten Pelska 8.d klass juhendaja Riho Meri
4. koht Marten Mitt 8.a klass juhendaja Andris Uibo
5. koht Silvester Ersto 8.a klass juhendaja Riho Meri
PB 400m      
I koht Silvester Ersto 8.a klass juhendaja Riho Meri
II koht Janar Keit Jaakson 7.c klass juhendaja Peeter Tõldsepp
4. koht Sten Pelska 8.d klass juhendaja Riho Meri
PB 1500m      
5. koht Veiko Leks 7.c klass juhendaja Peeter Tõldsepp
PB 4x100m      
I koht Marten Mitt 8.a klass juhendaja Andris Uibo
  Silvester Ersto 8.a klass  
  Kevon Nõgel 7.a klass  
  Jarmo Aaviste 7.a klass  
II koht Sten Pelska 8.d klass juhendaja Peeter Tõldsepp
  Karl-Steven Vijar 7.c klass  
  Veiko Leks 7.c klass  
  Janar Keit Jaakson 7.c klass  
PB kaugushüpe      
III koht Sten Pelska 8.d klass juhendaja Riho Meri
4. koht Janar Keit Jaakson 7.c klass juhendaja Peeter Tõldsepp
PB kettaheide      
5. koht Joonas Juus 6.e klass juhendaja Riho Meri
6. koht Karl-Steven Vijar 7.c klass juhendaja Peeter Tõldsepp
PB kuulitõuge      
I koht Edgar Larin 8.c klass juhendaja Peeter Tõldsepp
II koht Marten Mitt 8.a klass juhendaja Andris Uibo
III koht Karl-Julius Kalmus 8.d klass Riho Meri
PB odavise      
III koht Edgar Larin 8.c klass juhendaja Peeter Tõldsepp
5. koht Karl-Steven Vijar 7.c klass juhendaja Peeter Tõldsepp
TA 100m      
II koht Merili Viks 8.d klass juhendaja Toivo Tiislär
III koht Johanna Ardel 9.d klass juhendaja Toivo Tiislär
TA 1500m      
I koht Johanna Ardel 9.d klass juhendaja Toivo Tiislär
TA odavise      
II koht Kadi Kaart 9.d klass juhendaja Riho Meri
TA 4x100m      
III koht Kadi Kaart 9.d klass juhendaja Toivo Tiislär
  Merili Viks 8.d klass  
  Lisandra Talv 9.d klass  
  Johanna Ardel 9.d klass  
4. koht Marily Kaas 9.d klass juhendaja Toivo Tiislär
  Helena Saar 9.c klass  
  Lenna Uibopuu 9.c klass  
  Anette Roosik 9.c klass  
PA 100m      
III koht Marten Jesse 9.a klass juhendaja Andris Uibo
4. koht Robert Derevski 9.d klass juhendaja Riho Meri
5. koht Kevin Podnieks 9.d klass juhendaja Riho Meri
PA 400m      
III koht Marten Jesse 9.a klass juhendaja Andris Uibo
4. koht Vladislav Kalames 9.d klass juhendaja Riho Meri
PA 1500m      
I koht Vladislav Kalames 9.d klass juhendaja Riho Meri
PA kaugushüpe      
I koht Kevin Podnieks 9.d klass juhendaja Riho Meri
PA kettaheide      
II koht Kevin Podnieks 9.d klass juhendaja Riho Meri
4. koht Romet Taldrik 9.d klass juhendaja Riho Meri
PA kuulitõuge      
II koht Marten Jesse 9.a klass juhendaja Andris Uibo
III koht Reimo Tirrand 9.b klass juhendaja Andris Uibo
PA odavise      
4. koht Hendrik Piikov 9.d klass juhendaja Riho Meri
PA 4x100m      
III koht Kaido Kõvask 9.a klass juhendaja Andris Uibo
  Reiko Leib 9.a klass  
  Raigo Kõvask 9.a klass  
  Marten Jesse 9.a klass  
4. koht Kert-Jaan Järv 9.b klass juhendaja Andris Uibo
  Egert Põldve 9.b klass  
  Kristofer Savimägi 9.b klass  
  Kaspar Erikson 9.b klass  

 

Valga Põhikool tunnustab maakondlikul vene keele olümpiaadil edukalt osalenud õpilasi

13:25 29. mai 2013

7. mail toimunud vene keele maakondlikul olümpiaadil osalesid edukalt järgmised õpilased:

7. klasside vene rühm    
I-II koht Juliana Jepišova 7.b klass juhendaja Zinaida Muzaljova
III koht Paulina Sugrova 7.a klass juhendaja Zinaida Muzaljova
4. koht Karina Babitševa 7.a klass juhendaja Zinaida Muzaljova
7. klasside eesti rühm    
I koht Brigitta Chrislea Saavel 7.b klass juhendaja Zinaida Muzaljova
II koht Jessica Tops 7.d klass juhendaja Svetlana Kljava
4.-5. koht Lisette Laanoja 7.d klass juhendaja Svetlana Kljava
9. klasside vene rühm    
I koht Robert Derevski 9.d klass juhendaja Merike Soovares
II koht Jekaterina Maslova 9.d klass juhendaja Merike Soovares

 


Uudiste arhiiv