Valga Põhikool tunnustab koolisisesel matemaatikaolümpiaadil edukalt osalenud õpilasi.
I koht | 3e klass | Ernst Põder | Juhendaja Ille Sõrmus |
II koht | 3e klass | Rasmus Liivamägi | Juhendaja Ille Sõrmus |
III koht | 3d klass | Morris Tann | Juhendaja Terje Orula |
4. koht | 3a klass | Triin Lass | Juhendaja Inna Kallas |
5. koht | 3a klass | Mari- Liis Taniel | Juhendaja Inna Kallas |
6. koht | 3e klass | Merily Pelska | Juhendaja Ille Sõrmus |
Valga Põhikool tunnustab 1.a klassi õpilast Grete Lainet, kes saavutas "Valgamaa Laululaps 2013“ 5-7 aastaste vanuserühmas I koha.
a-keel | |||
6. klassid | |||
III koht | Anette Pärn | 6.a klass | Juhendaja Olga Bõstrova |
6.-7. koht | Kiur Kimmel | 6.e klass | Juhendaja Kersti Piir |
7. klassid | |||
I koht | Martti Siimann | 7.c klass | Juhendaja Anne Rätsep |
II-4. koht | Maksim Jakovlev | 7.a klass | Juhendaja Olga Bõstrova |
8. klass | |||
5. koht | Anette-Johanna Park | 8.e klass | Juhendaja Anne Rätsep |
9. klass | |||
I-II koht | Saga Ester Lappalainen | 9.b klass | Juhendaja Lidia Levina |
III koht | Laura Suursepp | 9.b klass | Juhendaja Lidia Levina |
4.-5. koht | Villem-Erik Danziger | 9.b klass | Juhendaja Jane Koemets |
4.-5. koht | Jekaterina Maslova | 9.d klass | Juhendaja Helen Teinfeldt |
b-keel | |||
7.klass | |||
II-III koht | Roland Lehes | 7. d klass | Juhendaja Kersti Piir |
5.koht | Oliver Roos | 7.d klass | Juhendaja Kersti Piir |
8.klass | |||
4.koht | Kaisa Kivisoo | 8.e klass | Juhendaja Kersti Piir |
9.klass | |||
I koht | Henri Karja | 9.c klass | Juhendaja Anne Rätsep |
II-III koht | Rainer Tamm | 9.c klass | Juhendaja Anne Rätsep |
II-III koht | Andrea Mark | 9.c klass | Juhendaja Anne Rätsep |
5.koht | Egert Ojamäe | 9.d klass | Juhendaja Kersti Piir |
6.koht | Remo Kupits | 9.c klass | Juhendaja Anne Rätsep |
Esimese koha pälvis Valga Põhikooli 4.e klassi õpilaste Anett Miia Jaska ja Marve Vodi ühistööna valminud joonistus „Vabadusest vaba hing“.
Juhendaja Reet Hallaste
II klassi poisid
II koht Valga põhikooli I võistkond
Martin Kablukov 2c, Marten Vodi 2c, Sten-Erik Rahni 2c, Ragnar Suvi 2c, Daniel Kurašin 2d, Kristo Roosik 2d, Kristo Põldsaar 2d, Robin Tomson 2d
Juhendaja Anneli Taul
4. koht Valga Põhikooli II võistkond
Janar Tellmann 2a, Romek Solodkov 2a, Artjom Šeršunovitš 2a, Remy Ristain 2a, Sten-Vairon Sarapuu 2b, Ainar Kukin 2b, Henri Koitmäe 2b
Juhendaja Eve-Rita Peet
II klassi tüdrukud
III koht Valga Põhikooli Võistkond
Hanna-Liisa Nõgel 2a, Lilli Maire Adson 2a, Mariela Rampe 2a, Helina Kruus 2a, Sofia Lepman 2a, Evelin Varblane 2b, Jacklyn Talm
Juhendaja Eve-Rita Peet
III klassi poisid
I koht Valga põhikooli I võistkond
Adrian Utsar 3c, Oliver Utsar3c, Jan Pezonen 3c, Rando Roosik 3c, Karl Robin Rimm 3e Rasmus Liivamägi 3e, Sten Kangur 3e, Kaspar Kägu3d
Juhendaja Terje Orula
II koht Valga Põhikooli II võistkond
Timmu Viilup 3a, Robert Afanasjev 3a, Kristjan Olesk 3a, Ergo Kommer 3a, Rando Mets 3a, Kristjan Allik 3a, Joel Mirka 3b, Gabriel Liivarand 3b
Juhendaja Eve-Rita Peet
III klass tüdrukud
I koht Valga Põhikooli I Võistkond
Margaret Peterson 3e, Lisete Trees 3c, Carolyna Helemets 3c, Emma Emilie Sonne 3c, Anna Liisa Kattai 3e, Kertu Taldrik 3e, Evelin Beržins 3d, Gerda Pärna 3d
Juhendaja Terje Orula
III koht Valga Põhikooli II võistkond
Maria Tamm, Triin Lass, Reelika Paabut, Karmela Pruli, Mari-Liis Taniel, Engel Valk, May-Britt Kuus
Juhendaja Eve-Rita Peet
4.klass poisid
II koht Valga Põhikooli võistkond
Steven Solbaja, Kris Hermann, Taivo Kõvask, Karl Robert Mõttus, Gregor Lepik 4e, Janar Tirrand 4c, Alex Altosaar 4d, Arro Tahur 4c
Juhendaja Peeter Tõldsepp
4.klass tüdrukud
I koht Valga Põhikool
Erika Abram 4c, Laura Liivapuu 4c, Anett Sepp 4c, Regina Reimaa4c, Anette Kahr 4d, Cätrin Rikka 4d, Kelly-Anete Koik 4d, Merili Treufeldt 4e
Juhendaja Anneli Taul