Kiidame 2012/2013 arhiiv

Valga Põhikool tunnustab koolisisesel 3. klasside matemaatikaolümpiaadil edukalt osalenud õpilasi

13:57 22. aprill 2013

Valga Põhikool tunnustab koolisisesel matemaatikaolümpiaadil edukalt osalenud õpilasi.

I koht 3e klass Ernst Põder Juhendaja Ille Sõrmus
II koht 3e klass Rasmus Liivamägi Juhendaja Ille Sõrmus
III koht 3d klass Morris Tann Juhendaja Terje Orula
4. koht 3a klass Triin Lass Juhendaja Inna Kallas
5. koht 3a klass Mari- Liis Taniel Juhendaja Inna Kallas
6. koht 3e klass Merily Pelska Juhendaja Ille Sõrmus

 

Valga Põhikool tunnustab Grete Lainet eduka osalemise eest "Valgamaa Laululaps 2013"

13:53 22. aprill 2013

Valga Põhikool tunnustab 1.a klassi õpilast  Grete Lainet, kes saavutas "Valgamaa Laululaps 2013“ 5-7 aastaste vanuserühmas I koha.

Valga Põhikool tunnustab inglise keele maakondlikul olümpiaadil edukalt osalenud õpilasi

08:50 17. aprill 2013
a-keel      
6. klassid      
III koht  Anette Pärn 6.a klass Juhendaja Olga Bõstrova
6.-7. koht Kiur Kimmel 6.e klass Juhendaja Kersti Piir
       
7. klassid      
I koht Martti Siimann 7.c klass Juhendaja Anne Rätsep
II-4. koht Maksim Jakovlev 7.a klass Juhendaja Olga Bõstrova
       
8. klass      
5. koht Anette-Johanna Park 8.e klass Juhendaja Anne Rätsep
       
9. klass      
I-II koht Saga Ester Lappalainen 9.b klass Juhendaja Lidia Levina
III koht Laura Suursepp 9.b klass Juhendaja Lidia Levina
4.-5. koht Villem-Erik Danziger 9.b klass Juhendaja Jane Koemets
4.-5. koht Jekaterina Maslova   9.d klass Juhendaja Helen Teinfeldt
b-keel      
7.klass      
II-III koht Roland Lehes 7. d klass Juhendaja Kersti Piir
5.koht Oliver Roos 7.d klass Juhendaja  Kersti Piir
8.klass      
4.koht Kaisa Kivisoo 8.e klass Juhendaja Kersti Piir
9.klass      
I koht Henri Karja 9.c klass Juhendaja Anne Rätsep
II-III koht Rainer Tamm 9.c klass Juhendaja Anne Rätsep
II-III koht Andrea Mark 9.c klass Juhendaja Anne Rätsep
5.koht Egert Ojamäe 9.d klass Juhendaja Kersti Piir
6.koht Remo Kupits 9.c klass Juhendaja Anne Rätsep 

 

Valga Põhikool tunnustab priiuse põlistamise päevale pühendatud konkursil edukalt osalenud õpilasi

08:47 17. aprill 2013

Esimese koha pälvis  Valga Põhikooli 4.e klassi õpilaste Anett Miia Jaska ja Marve Vodi ühistööna valminud joonistus „Vabadusest vaba hing“.

Juhendaja Reet Hallaste

Valga Põhikool tunnustab Valgamaa koolide rahvastepallivõistlustel edukalt osalenud õpilasi

08:29 17. aprill 2013

II klassi poisid

II koht      Valga põhikooli I võistkond
Martin Kablukov 2c, Marten Vodi 2c, Sten-Erik Rahni 2c, Ragnar Suvi 2c, Daniel Kurašin 2d, Kristo Roosik 2d, Kristo Põldsaar 2d, Robin Tomson 2d

Juhendaja Anneli Taul

4. koht      Valga Põhikooli II võistkond
Janar Tellmann 2a, Romek Solodkov 2a, Artjom Šeršunovitš 2a, Remy Ristain 2a, Sten-Vairon Sarapuu 2b, Ainar Kukin 2b, Henri Koitmäe 2b

Juhendaja Eve-Rita Peet

II klassi tüdrukud

III koht      Valga Põhikooli Võistkond
Hanna-Liisa Nõgel 2a, Lilli Maire Adson 2a, Mariela Rampe 2a, Helina Kruus 2a, Sofia Lepman 2a, Evelin Varblane 2b, Jacklyn Talm

Juhendaja Eve-Rita Peet

III klassi poisid

I koht      Valga põhikooli I võistkond
Adrian Utsar 3c, Oliver Utsar3c, Jan Pezonen 3c, Rando Roosik 3c, Karl Robin Rimm 3e Rasmus Liivamägi 3e, Sten Kangur 3e, Kaspar Kägu3d

Juhendaja Terje Orula

II koht      Valga Põhikooli II võistkond
Timmu Viilup 3a, Robert Afanasjev 3a, Kristjan Olesk 3a, Ergo Kommer 3a, Rando Mets 3a, Kristjan Allik 3a, Joel Mirka 3b, Gabriel Liivarand 3b

 Juhendaja Eve-Rita Peet

III klass tüdrukud

I koht      Valga Põhikooli I Võistkond
Margaret Peterson 3e, Lisete Trees 3c, Carolyna Helemets 3c, Emma Emilie Sonne 3c, Anna Liisa Kattai 3e, Kertu Taldrik 3e, Evelin Beržins 3d, Gerda Pärna 3d

Juhendaja Terje Orula

III koht      Valga Põhikooli II võistkond
Maria Tamm, Triin Lass, Reelika Paabut, Karmela Pruli, Mari-Liis Taniel, Engel Valk, May-Britt Kuus

Juhendaja Eve-Rita Peet

4.klass poisid

II koht      Valga Põhikooli võistkond
Steven Solbaja, Kris Hermann, Taivo Kõvask, Karl Robert Mõttus, Gregor Lepik 4e, Janar Tirrand 4c, Alex Altosaar 4d, Arro Tahur 4c

 Juhendaja Peeter Tõldsepp

4.klass tüdrukud

I koht      Valga Põhikool
Erika Abram 4c, Laura Liivapuu 4c, Anett Sepp 4c, Regina Reimaa4c, Anette Kahr 4d, Cätrin Rikka 4d, Kelly-Anete Koik 4d, Merili Treufeldt 4e

Juhendaja Anneli Taul


Uudiste arhiiv