Kiidame 2013/2014 arhiiv

Valga Põhikool tunnustab käsitöö näitusel ,,Käte puudutus"osalenud Anna-Liis Mõttust

09:30 09. juuni 2014
Virtuaalsel käsitöö näitusel ,,Käte puudutus"osalenud Anna-Liis Mõttuse töö osutus žürii lemmikuks ja teda ootab ees žürii poolne kingitus. Žürii lemmikuid saab vaadata. http://virtuaalnaitus.ee/2014/zurii-lemmikud
 
Juhendaja Asta Tammeorg

Valga PK õpilased esindasid Valga linna muusikafestivalil "Visioon"

13:22 07. juuni 2014

Valga Muusikakool kiidab tublisid Valga Põhikooli õpilasi, kes käisid keset pingelist eksamite sessiooni Valga linna esindamas rahvusvahelisel rütmimuusika festivalil "Visioon". http://www.valgamuusikakool.ee/news/146/61/Rahvusvaheline-Noorte-Ruetmimuusika-Festival-VISIOON

Valga Põhikool tunnustab TV 10 Olümpiastarti Valgamaa IV etapil edukalt osalenud õpilasi

08:50 20. mai 2014

Valgamaa  piirkonna  TV 10 Olümpiastarti  IV  etapp toimus Valgas.Meie kooli õpilaste parimad tulemused: 

Tüdrukud noorem vanuserühm    
Kaugushüpe    
I koht Marianne Juus 5.e klass juhendaja Riho  Meri
II koht Kadi Kmito 5.c klass juhendaja Anneli Taul
III koht Anett Sepp 5.c klass juhendaja Anneli Taul
4. koht Kelly-Anete Koik 5.d klass juhendaja Anneli Taul
5. koht Kaia Taba 5.e klass juhendaja Anneli Taul
Pallivise      
III koht Kadi Kmito 5.c klass juhendaja Anneli Taul
4. koht Marianne Juus 5.e klass juhendaja Riho  Meri
5. koht Kelly-Anete Koik 5.d klass juhendaja Anneli Taul
600m jooks    
I koht Anett Sepp 5.c klass juhendaja Anneli Taul
II koht Marianne Juus 5.e klass juhendaja Riho  Meri
III koht Kelly-Anete Koik 5.d klass juhendaja Anneli Taul
Poisid Noorem Vanuserühm    
Kettaheide    
I koht Steven Pariis 5.a klass juhendaja Riho  Meri
Pallivise      
I koht Steven Pariis 5.a klass juhendaja Riho  Meri
II koht Rando Roosik 4.c klass juhendaja Anneli Taul
III koht Kaspar Kägu 4.d klass juhendaja Peeter Tõldsepp
1000m jooks    
I koht Steven Pariis 5.a klass juhendaja Riho  Meri
II koht Aaron Šprenk 5.c klass juhendaja Peeter Tõldsepp
4. koht Adrian Utsar 4.c klass juhendaja Peeter Tõldsepp
5. koht Ernst Põder 4.e klass juhendaja Peeter Tõldsepp
6. koht Henri Teder 4.a klass juhendaja Anneli Taul
Tüdrukud vanem vanuserühm    
Kettaheide    
I koht Laura Trašanov 7.b klass juhendaja Riho  Meri
Pallivise      
I koht Laura Trašanov 7.b klass juhendaja Riho  Meri
600m jooks    
I koht Laura Trašanov 7.b klass juhendaja Riho  Meri
III koht Cätrin Rikka 5.d klass juhendaja Anneli Taul
4. koht Mari-Liis Verrevmägi 6.d klass juhendaja Anneli Taul
5. koht Mette Post 6.b klass juhendaja Anneli Taul
Poisid vanem vanuserühm    
Kettaheide    
II koht Gregor Lepik 5.e klass juhendaja Anneli Taul
4. koht Kristo Luht 6.c klass juhendaja Anneli Taul
5. koht Keron Luht 6.c klass juhendaja Anneli Taul
Pallivise      
I koht Martin Noah Tõnisson 7.d klass juhendaja Peeter Tõldsepp
II koht Gregor Lepik 5.e klass juhendaja Anneli Taul
4. koht Keron Luht 6.c klass juhendaja Anneli Taul
6. koht Kristo Luht 6.c klass juhendaja Anneli Taul
1000m jooks    
I koht Gregor Lepik 5.e klass juhendaja Anneli Taul

Valga Põhikool tunnustab maakondlikul algklasside klassivõistkondade maastikuteatejooksus edukalt osalnud õpilasi

15:18 19. mai 2014

2. klassid
II koht  Valga Põhikool

Andero Pihlak (2.c), Karl-Hendrik Pindma (2.c), Kenert Kond (2.a), Marcus Säinas (2.b), Oskar Männiste (2.d), Emma Lepik (2.c), Elis–Marie Eglit (2.c), Käroli Kõvask (2.a), Eliina Tamm (2.b), Marilis Oja (2.d)

3.klassid
III  koht Valga Põhikool

Robin Tomson (3.d), Markko Gerassimov (3.d), Kristo Põldsaar (3.d), Kristo Roosik (3.d), Dan Šemeljov (3.a), Hanna Leesmaa (3.c), Carmen Rääk (3.c), Helina Kruus (3.a), Hanna-Liisa Nõgel (3.a), Anastassia Loskutova (3.a)

4. klassid
I koht Valga Põhikooli I

Carolyna Helemets (4.c), Lisete Trees (4.c), Kerstin Käro (4.c), Emma-Emilie Sonne (4.c), Maarja Pettai (4.c), Rando Roosik (4.c), Adrian Utsar (4.c), Ernst Põder (4.e), Jörgen Rubtšenkov (4.e), Rasmus Liivamägi (4.e)

II  koht  Valga põhikool II

Janely Rein (4.c), Merily Pelska (4.d), Margaret Peterson (4.e), Anna Liisa Kattai (4.e), Jan Pezonen (4.c), Henri Teder (4.a), Oliver Utsar (4.c), Sten Kangur (4.e), Kaspar Kägu (4.d), Evelin Berzinš (4.e)

5.klassid
I  koht  Valga Põhikooli I

Kelly Anete Koik (5.d), Cätrin Rikka (5.d), Marianne Juus (5.e), Anett Sepp (5.c), Laura Liivapuu (5.c), Gregor Lepik (5.e), Janar Tirrand (5.c), Arro Tahur (5.c), Tobias Kaup (5.c), Kermo Kuld (5.b)

II  koht  Valga Põhikooli II

Anette Kahr (5.d), Kadi Kmito (5.c), Erika Abram (5.c), Laura-Liis Loos (5.b), Lili Mariin Berhsin (5.b), Steven Pariis (5.a), Daniel Libin (5.b), Aaron Šprenk (5.c), Kris Hermann (5.a), Taivo Kõvask (5.a)

Valga Põhikool tunnustab 2.-3. klasside maakondlikul matemaatikaolüpiaadil edukalt osalenud õpilasi

10:13 19. mai 2014
2. klassid      
II koht Sireli Sildnik 2.a klass juhendaja Anneli Lõoke
III koht Jan Romek Riit 2.c klass juhendaja Virve Sinisalu
4. koht Henry Saar 2.c klass juhendaja Virve Sinisalu
6. koht Grete Laine 2.a klass juhendaja Anneli Lõoke
3. klassid      
5. klass Ketlin Kopp 3.c klass juhendaja Kristi Lee

Uudiste arhiiv