TÜDRUKUD noorem vanuseklass: | |||
60m jooks | |||
I koht | Marianne Juus | 5.e klass | juhendaja Riho Meri |
II koht | Kadi Kmito | 5.c klass | juhendaja Anneli Taul |
III koht | Kelly-Anete Koik | 5.d klass | juhendaja Anneli Taul |
4. koht | Anett Sepp | 5.c klass | juhendaja Anneli Taul |
5. koht | Carolyna Helemets | 4.c klass | juhendaja Anneli Taul |
6. koht | Kaia Taba | 5.e klass | juhendaja Anneli Taul |
Kaugushüpe | |||
I koht | Kelly-Anete Koik | 5.d klass | juhendaja Anneli Taul |
II koht | Kadi Kmito | 5.c klass | juhendaja Anneli Taul |
III koht | Marianne Juus | 5.e klass | juhendaja Riho Meri |
4. koht | Anett Sepp | 5.c klass | juhendaja Anneli Taul |
6. koht | Carolyna Helemets | 4.c klass | juhendaja Anneli Taul |
POISID noorem vanuseklass: | |||
60m jooks | |||
I koht | Rando Roosik | 4.c klass | juhendaja Anneli Taul |
II koht | Kaspar Kägu | 4.d klass | juhendaja Anneli Taul |
III koht | Steven Pariis | 5.a klass | juhendaja Andris Uibo |
4. koht | Janar Tirrand | 5.c klass | juhendaja Peeter Tõldsepp |
5.-6. koht | Kermo Kuld | 5.b klass | juhendaja Riho Meri |
5.-6. koht | Margus Tammemaa | 5.a klass | juhendaja Andris Uibo |
Kuulitõuge | |||
II koht | Steven Pariis | 5.a klass | juhendaja Andris Uibo |
III koht | Robin Heinjärv | 5.c klass | juhendaja Peeter Tõldsepp |
4. koht | Raiko Lall | 5.b klass | juhendaja Riho Meri |
5. koht | Taivo Kõvask | 5.a klass | juhendaja Andris Uibo |
6. koht | Markus Kõivumägi | 5.b klass | juhendaja Riho Meri |
TÜDRUKUD vanem vanuseklass: | |||
60m jooks | |||
I koht | Laura Trašanov | 7.b klass | juhendaja Riho Meri |
III koht | Cätrin Rikka | 5.d klass | juhendaja Anneli Taul |
4. koht | Sandra Klaas | 6.c klass | juhendaja Anneli Taul |
5. koht | Marleen Elisabet Must | 6.c klass | juhendaja Anneli Taul |
Kaugushüpe | |||
II koht | Marleen Elisabet Must | 6.c klass | juhendaja Anneli Taul |
III koht | Laura Trašanov | 7.b klass | juhendaja Riho Meri |
4. koht | Cätrin Rikka | 5.d klass | juhendaja Anneli Taul |
6. koht | Linda Balodis | 6.c klass | juhendaja Anneli Taul |
POISID vanem vanuseklass: | |||
60m jooks | |||
II koht | Gregor Lepik | 5.e klass | juhendaja Anneli Taul |
4. koht | Rando Lõhmus | 6.d klass | juhendaja Peeter Tõldsepp |
5.-6. koht | Virgo Park | 7.d klass | juhendaja Peeter Tõldsepp |
5.-6. koht | Kevin Koik | 7.d klass | juhendaja Riho Meri |
Kaugushüpe | |||
II koht | Kevin Koik | 7.d klass | juhendaja Riho Meri |
III koht | Gregor Lepik | 5.e klass | juhendaja Anneli Taul |
5. koht | Kristo Luht | 6.c klass | juhendaja Anneli Taul |