Tüdrukud 5. klass 25m vabalt | |||
I koht | Laura Liis Loos | 5.b klass | juhendaja Toivo Tiislär |
II koht | Kelly-Anette Koik | 5.d klass | juhendaja Merle Uibo |
III koht | Kadi Kmito | 5.c klass | juhendaja Anneli Taul |
4. koht | Angeelika Lõiv | 5.b klass | juhendaja Toivo Tiislär |
5. koht | Keristin Käro | 4.c klass | juhendaja Merle Uibo |
6. koht | Triin Lass | 4.a klass | juhendaja Merle Uibo |
Poisid kuni 5.klass 25m vabalt | |||
I koht | Daniel Libin | 5.b klass | juhendaja Riho Meri |
II koht | Breston Ojaperv | 4.b klass | juhendaja Toivo Tiislär |
III koht | Janar Tirrand | 5.c klass | juhendaja Peeter Tõldsepp |
4. koht | Rasmus Liivamägi | 4.e klass | juhendaja Peeter Tõldsepp |
5.-6. koht | Karl Robin Rimm | 4.e klass | juhendaja Peeter Tõldsepp |
Tüdrukud 6. – 7.klass 50m vabalt | |||
I koht | Laura Trašanov | 7.b klass | juhendaja Riho Meri |
II koht | Sandra Kmito | 7.d klass | juhendaja Riho Meri |
III koht | Linda Balodis | 6.c klass | juhendaja Anneli Taul |
4. koht | Samanta Kurašina | 7.d klass | juhendaja Riho Meri |
5. koht | Birgit Sillamägi | 7.b klass | juhendaja Riho Meri |
Poisid 6.- 7.klass 50m vabalt | |||
I koht | Mihkel Mitt | 7.b klass | juhendaja Peeter Tõldsepp |
II koht | Sander Verte | 7.c klass | juhendaja Riho Meri |
III koht | Robin Uibopuu | 7.b klass | juhendaja Peeter Tõldsepp |
4. koht | Ott-Mait Põldsepp | 7.d klass | juhendaja Peeter Tõldsepp |
5. koht | Martin-Noah Tõnnisson | 7.b klass | juhendaja Peeter Tõldsepp |
6. koht | Alex Märtson | 7.b klass | juhendaja Peeter Tõldsepp |
Tüdrukud 8.- 9.klass 50m vabalt | |||
I koht | Grislyn Jablonski | 9.e klass | juhendaja Anneli Taul |
II koht | Ode Laik | 9.d klass | juhendaja Anneli Taul |
III koht | Anette-Johanna Park | 9.e klass | juhendaja Anneli Taul |
4. koht | Mairi Rampe | 9.a klass | juhendaja Merle Uibo |
Poisid 8.- 9.klass 50m vabalt | |||
I koht | Karl-Steven Vijar | 8.c klass | juhendaja Peeter Tõldsepp |
II koht | Hendrik Piikov | 9.d klass | juhendaja Riho Meri |
III koht | Albert Derevski | 9.d klass | juhendaja Riho Meri |
4. koht | Siim Kängsepp | 9.e klass | juhendaja Peeter Tõldsepp |
5. koht | Robert Noormets | 8.c klass | juhendaja Peeter Tõldsepp |