Kiidame 2013/2014 arhiiv

Valga Põhikool tunnustab õpioskuste olümpiaadil edukalt osalenud õpilasi

15:02 15. aprill 2014
II koht - 4.c klassi võistkond
Kristjan Radsin
Janeli Rein
Lisete Trees
Juhendaja õp Viivi Viitak
 
III koht - 4.e klassi võistkond
Rasmus Liivamägi
Ernst Põder
Kirke Kivisoo
Juhendaja õp Ille Sõrmus

Valga Põhikool tunnustab naaberlinnade Valga ja Valka MALE kevadturniiril edukalt osalenud õpilasi

09:30 15. aprill 2014
Tüdrukud    
II koht Triin Tammes 5.a klass
II koht Marge Tamm  8.d klass
Poisid    
I koht Silvert Raide 1.b klass
I koht Karl Robert Mõttus 5.a klass
III koht Daaniel Aldošin 5.d klass
III koht Rihard Šprenk 7.c klass
5. koht Kaspar Behrsin 1.d klass
6. koht Rasmus Susi 4.b klass

Juhendaja Toivo Tiislär

Valga Põhikool kiidab maakondlikel kabemeistrivõistlustel edukalt osalenud õpilasi

09:28 15. aprill 2014
Tüdrukud kuni 4. klassini:  
I koht Anette-Elis Kase 4.b klass
II koht Carmen Rääk 3.c klass
III koht Meribell Mõttus 4.b klass
5.-6. koht Käty Karpelin 3.c klass
Poisid kuni 4. klassini:  
I koht Sivert Raide 1.b klass
II koht Rico Bogdanov 4.b klass
Tüdrukud 5. – 6. klassid:  
II koht Triin Tammes 5.a klass
4. koht Lili-Mariin Behrsin 5.b klass
Poisid 5. – 6. klassid:   
I koht Karl Robert Mõttus 5.a klass
II koht Daaniel Aldošin 5.d klass
III koht Carl Säinas 6.b klass
4.-5. koht Joel Raidve 6.a klass
4.-5. koht Kristo Koger 6.a klass
Tüdrukud 7. – 9. klass:  
I koht Marge Tamm 8.d klass
4. koht Adeliina Suvi 7.c klass
5. koht Maigi Säinas 7.c klass
Poisid 7. – 9. klass:  
III koht Rihard Šprenk 7.c klass
4. koht Joosep Margusonov 8.a klass
5. koht Jarmo Aaviste 8.a klass
6. koht Marek Bizanskis 8.a klass

 

Juhendaja Toivo Tiislär

Valga Põhikool kiidab tubli esinemise eest spordimälumängus„Bumerang” 6.c klassi võistkonda koosseisus

09:15 15. aprill 2014

Valga Põhikool kiidab tubli esinemise eest spordimälumängus„Bumerang” 6.c klassi võistkonda koosseisus:
Ranno Pärnalaas, Mark Harin, Allain Suvi ja Kristo Luht

I koht koolivoorus
III koht maakonnavoorus
5. koht Lõuna-Eesti voorus

Juhendaja õpetaja Toivo Tiislär

Valga Põhikool tunnustab koolisisesel saksa keele olümpiaadil osalenud õpilasi

10:13 14. aprill 2014
4. klass A-keel    
I koht Kirke Kivisoo 4.e klass juhendaja Tiina Tiislär
II koht Bert-Antony Bogdanov 4.e klass juhendaja Tiina Tiislär
III koht Birika Kerb 4.e klass juhendaja Tiina Tiislär
5. klass A-keel    
I koht Marve Vodi 5.e klass juhendaja Margit Tiislär
II koht Tanel-Erich Post 5.d klass juhendaja Margit Tiislär
III koht Robin Heinjärv 5.c klass juhendaja Margit Tiislär
6. klass A-keel    
I koht Kevin Kert Allik 6.d klass juhendaja Margit Tiislär
II koht Karel Kullamaa 6.c klass juhendaja Margit Tiislär
III koht Mark Harin 6.c klass juhendaja Margit Tiislär
7. klass A-keel    
I koht Viktoria Jemelina 7.c klass juhendaja Margit Tiislär
II koht Martin Pilin 7.c klass juhendaja Margit Tiislär
III koht Oliver Daniel 7.b klass juhendaja Margit Tiislär
8. klass A-keel    
I koht Oliver Roos 8.d klass juhendaja Margit Tiislär
II koht Maileen Pillaroo 8.d klass juhendaja Margit Tiislär
III koht Kristin Koskelainen 8.d klass juhendaja Margit Tiislär
9. klass A-keel    
I koht Kaisa Kivisoo 9.e klass juhendaja Tiina Tiislär
II koht Helina Liba 9.c klass juhendaja Tiina Tiislär
III koht Hedi-Liis Kalu 9.c klass juhendaja Tiina Tiislär
8. klass B-keel    
I koht Sander Viirmaa 8.b klass juhendaja Lea Kõrbe
II koht Maksim Jakovlev 8.a klass juhendaja Lea Kõrbe
III koht Natalija Golubenko 8.b klass juhendaja Lea Kõrbe
4. koht Anna-Liis Mõttus 8.a klass juhendaja Lea Kõrbe
5. koht Aleksandra Komarova 8.b klass juhendaja Lea Kõrbe
6. koht Randel Pirjo 8.b klass juhendaja Lea Kõrbe

Uudiste arhiiv