Kiidame 2013/2014 arhiiv

Valga Põhikool tänab rahvatantsurühma Pääsusilmad seoses väga hea esinemisega Valga Põhikooli aktustel „Eesti Vabariik 96“

09:03 25. veebruar 2014

Valga põhikool tänab 4.a klassi rahvatantsurühma Pääsusilmad koosseisus:

Kristjan Allik, Hanna-Liina Hansing, Birgit Järv, Ergo Kommer, Olari Kosemäe, Janne Kurvits, Jan Kenory Matus, Rando Mets, Kristina Mihhailova, Kristjan Olesk, Mari-Liis Taniel, Timmu Viilup, Maria Tamm

Juhendaja Inna Kallas

 

Valga Põhikool tunnustab piirkondlikul ajaloo-olümpiaadil edukalt osalenud õpilasi

08:41 25. veebruar 2014
7. klass      
III koht Oliver Daniel 7.b klass juhendaja Marika Riit
8.klass      
5. koht Kristin Koskelainen  8.d klass juhendaja Marika Riit
6. koht Natalija Golubenko  8.b klass juhendaja Ester Kukk
9. klass      
6. koht Karel Simson 9.d klass juhendaja Marika Riit

 

Valga Põhikool tunnustab piirkondlikul keemiaolümpiaadil edukalt osalenud õpilasi

08:32 25. veebruar 2014
8. klass      
I koht Sander Viirmaa 8.b klass juhendaja Ave Säks
III koht Maileen Pillaro 8.d klass juhendaja Merike Madal
9. klass      
I koht Karolina Tammemaa 9.d klass juhendaja Merike Madal
II koht Ode Laik 9.d klass juhendaja Merike Madal
5.-6. koht Hendrik Piikov 9.d klass juhendaja Merike Madal

 

Valga Põhikool tunnustab 7. klasside kabeturniiril osalenuid

08:38 19. veebruar 2014

7. klasside poiste kabeturniiri parimad 10. veebruaril 2014

I koht Rihard Šprenk  7.c klass
II koht Taimar Kaup 7.c klass
III koht Kenert Lääts 7.d klass
4. koht Reivo Reidla 7.c klass
5. koht Kevin Kaasik 7.e klass
6. koht Sven Jürimäe 7.e klass


7. klasside tüdrukute kabeturniiri parimad 17. novembril 2014

I koht Adeliina Suvi 7.c klass
II koht Maigi Säinas 7.c klass
III-4. koht Laura Trašanov 7.b klass
III-4. koht Kristiina Saaron 7.b klass

 

Valga Põhikool tunnustab 11. veebruaril toimunud koolisisesel vene keele olümpiaaadil edukalt osalenud õpilasi

08:27 19. veebruar 2014
1. grupp      
I koht Anette Pärn 7.a klass juhendaja Anželika Šemeljova
II koht Greete Riik 7.a klass juhendaja Anželika Šemeljova
III koht Kevin Koik 7.d klass juhendaja Svetlana Kljava
  Madli Kuus 7.a klass juhendaja Anželika Šemeljova
  Kristiina Lõiv 7.a klass juhendaja Jelena Stepanova
       
2.grupp( õpilased kes kasutavad vene keelt emakeelena)
I koht Maria Kunts 7.a klass juhendaja Anželika Šemeljova
II koht Denis Tihhonov 7.b klass juhendaja Svetlana Kljava
III koht Evelina Dubrovskaja 7.d klass juhendaja Jelena Stepanova

 


Uudiste arhiiv