Kiidame 2014/2015 arhiiv

Kool tunnustab 2014/15

Valga Põhikool tunnustab Kevin Koiki kooli esindamise eest vabariiklikul emakeeleolümpiaadil

15:43 23. märts 2015

8.d klassi õpilane Kevin Koik saavutas vabariiklikul emakeeleolümpiaadil 7.-8. kl arvestuses 5. koha.

Juhendaja Ene Sõstar

13.-14. märtsil toimus Tallinna Ülikoolis 30. emakeeleolümpiaadi “Ilus eestikeelne lause” lõppvoor.

Valga maakonnast oli lõppvooru kutsutud meie kooli 8.d klassi õpilane Kevin Koik. Esimesel päeval lahendati ülesandeid kahes osas. Samal ajal, kui õpilased lahendasid ülesandeid, kirjutasid neid saatvad õpetajad etteütlust ning kuulasid emakeelepäeva üliõpilaskonverentsi ettekandeid. Päev lõppes Ernst Enno 140. sünniaastapäevale pühendatud koosviibimisega.

Teine päev algas Lennusadama külastusega. Seejärel toimus olümpiaadi lõpetamine ja autasustamine. Kevin Koik saavutas 7.-8. klassi arvestuses 5. koha. Õpetaja Ene Sõstar oli parim etteütluse kirjutaja.