Kiidame 2015/2016 arhiiv

Kool tunnustab 2015/2016

Valga Põhikool tunnustab Tartu Kunstikooli poolt korraldatud “Joonistusvõistlus 2015″ võistlusel osalenud õpilasi

11:34 23. november 2015

Vanusegrupis 10-15a saavutas 6.c klassi õpilane Kristjan Radsin I koha.
Äramärgitud tööde seas olid ka Marko Tamm 6.e, Rasmus Liivamägi 6.e ja Ernst Põder 6.e.

Tartu Kunstikool töötab selle nimel, et joonistusoskus ei kaoks ja et käelistele oskustele pöörataks tähelepanu. Joonistamine on nagu sport, mis näitab aju, silma ja käe treenitust. Eelduseks on anne ja igapäevane treening juhendaja käe all ning tulemuseks on vaatlemisoskus, mõtlemine ja täpne käsi. Umbes nagu male või vibulaskmine. Reedel, 13. novembril 2015 toimus Tartus juba järjekorras neljas joonistamispäev. Õpilastel oli esimeseks ülesanndeks joonistada autoportree ning teiseks kodusjoonistamine, kus pidi kujutama mütoloogilist tegelast sobivas keskkonnas.

Juhendaja õpetaja Gerta Vister