Kiidame 2015/2016 arhiiv
Kool tunnustab 2015/2016
Valga Põhikool tunnustab Valgamaa koolinoorte meistrivõistlused kergejõustikus A, B ja C vanuseklassis edukalt osalenud õpilasi
14:29 01. juuni 2016
Vaatamisi:
TC 100m |
II koht |
Maria Tamm |
6.a klass |
5. koht |
Kirke Kivisoo |
6.e klass |
TC 400m |
I koht |
Carmen Rääk |
5.c klass |
III koht |
Anastassia Loskutova |
5.a klass |
5. koht |
Anna-Liisa Kattai |
6.e klass |
TC 800m |
I koht |
Carmen Rääk |
5.c klass |
TC 4x100m |
II koht |
Kertu Taldrik |
6.e klass |
|
Carmen Rääk |
5.c klass |
|
Kirke Kivisoo |
6.e klass |
|
Anna-Liisa Kattai |
6.e klass |
TC Kaugushüpe |
II koht |
Helina Kruus |
5.a klass |
5. koht |
Anna-Liisa Kattai |
6.e klass |
6. koht |
Carmen Rääk |
5.c klass |
TC kõrgushüpe |
4. koht |
Kertu Taldrik |
6.e klass |
TC Odavise |
III koht |
Kertu Taldrik |
6.e klass |
5. koht |
Maria Tamm |
6.a klass |
PC 100m |
II koht |
Dan Šemeljov |
5.a klass |
PC 800m |
4. koht |
Daniel Tiivel |
5.c klass |
PC 800m |
II koht |
Markko Gerassimov |
5.d klass |
PC 4x100 |
I koht |
Dan Šemeljov |
5.a klass |
|
Markko Gerassimov |
5.d klass |
|
Daniel Tiivel |
5.c klass |
|
Ragnar Suvi |
5.c klass |
PC Kaugushüpe |
6. koht |
Dan Šemeljov |
5.a klass |
PC kõrgushüpe |
II koht |
Ragnar Suvi |
5.c klass |
TB 100m |
II koht |
Cätrin Rikka |
7.d klass |
4. koht |
Mari-Liis Taniel |
6.a klass |
6. koht |
Marleen Elisabeth Must |
8.c klass |
TB 400 m |
I koht |
Cätrin Rikka |
7.d klass |
TB 800m |
4. koht |
Regina Reimaa |
7.c klass |
TB 4x100 |
I koht |
Marianne Juus |
7.e klass |
|
Cätrin Rikka |
7.d klass |
|
Mari-Liis Taniel |
6.a klass |
|
Kelly-Anete Koik |
7.d klass |
TB kaugushüpe |
I koht |
Cätrin Rikka |
7.d klass |
II koht |
Linda Balodis |
8.c klass |
4. koht |
Kelly-Anete Koik |
7.d klass |
5. koht |
Marianne Juus |
7.e klass |
6. koht |
Marleen Elisabeth Must |
8.c klass |
TB kõrgushüpe |
II koht |
Kelly-Anete Koik |
7.d klass |
III koht |
Linda Balodis |
8.c klass |
6. koht |
Marianne Juus |
7.e klass |
TB kettaheide |
II koht |
Linda Balodis |
8.c klass |
III koht |
Kadi Kmito |
7.c klass |
4. koht |
Kelly-Anete Koik |
7.d klass |
TB kuulitõuge |
I koht |
Kadi Kmito |
7.c klass |
TB odavise |
I koht |
Kelly-Anete Koik |
7.d klass |
III koht |
Kadi Kmito |
7.c klass |
PB 100m |
II koht |
Kristo Luht |
8.c klass |
4. koht |
Keron Luht |
8.c klass |
PB 400m |
I koht |
Kirill Balihhin |
7.b klass |
PB 4x100m |
II koht |
Kenno Aldošin |
8.c klass |
|
Kirill Balihhin |
7.b klass |
|
Daniel Libin |
7.b klass |
|
Gregor Lepik |
7.e klass |
PB kaugushüpe |
II koht |
Gregor Lepik |
7.e klass |
III koht |
Keron Luht |
8.c klass |
PB kõrgushüpe |
II koht |
Gregor Lepik |
7.e klass |
III koht |
Kristo Luht |
8.c klass |
4. koht |
Keron Luht |
8.c klass |
PB kettaheide |
I koht |
Gregor Lepik |
7.e klass |
4. koht |
Daniel Libin |
7.b klass |
6. koht |
Kirill Balihhin |
7.b klass |
PB kuulitõuge |
I koht |
Gregor Lepik |
7.e klass |
III koht |
Kristo Luht |
8.c klass |
PB odavise |
I koht |
Gregor Lepik |
7.e klass |
II koht |
Kristo Luht |
8.c klass |
III koht |
Keron Luht |
8.c klass |
TA+TJ 4x100m |
I koht |
Laura Trašanov |
9.b klass |
|
Adeliina Suvi |
9.c klass |
|
Linda Balodis |
8.c klass |
|
Marell Erikson |
9.b klass |
TA+TJ kaugushüpe |
I koht |
Laura Trašanov |
9.b klass |
II koht |
Adeliina Suvi |
9.c klass |
TA+TJ kõrgushüpe |
I koht |
Laura Trašanov |
9.b klass |
TA+TJ kuulitõuge |
I koht |
Laura Trašanov |
9.b klass |
TA+TJ odavise |
III koht |
Laura Trašanov |
9.b klass |
4. koht |
Adeliina Suvi |
9.c klass |
PA+PJ kõrgushüpe |
5. koht |
Kevin Koik |
9.d klass |
PA+PJ kettaheide |
4. koht |
Ott-Mait Põldsepp |
9.d klass |
6. koht |
Joonas Juus |
9.d klass |
PA+PJ kuulitõuge |
I koht |
Ott-Mait Põldsepp |
9.d klass |
III koht |
Joonas Juus |
9.d klass |
PA+PJ odavise |
III koht |
Joonas Juus |
9.d klass |
5. koht |
Ott-Mait Põldsepp |
9.d klass |