Kiidame 2015/2016 arhiiv

Valga Põhikool tunnustab Vabariiklikul "Ei killerkotile"  kotivõistlusel edukalt osalenud 2.d , 6.a ja 6.b klassi õpilasi.

08:05 18. november 2015

TÜ loodusmuuseumi ja botaanikaaia poolt botaanikaaia külastuse ühele klassile võitis Valga Põhikooli 2.d klass.
Fazer eriauhinna võitsid Valga Põhikoolist Janne Kurvits 6.a klassist ja Meribell Mõttus 6.b klassist.

Juhendajad: Kairi Voode, Lii Luts

Valga Põhikool tunnustab 9.d klassi õpilast Beryt Paidra hea tulemuse eest noorte etlejate konkursil "Koidulauliku valgel"

16:00 16. november 2015

Maakondlikul noorte etlejate konkursil "Koidulauliku valgel" saavutas 9.d kl õpilane Beryt Paidra nooremas vanuseastmes II koha. Juhendaja õp Ene Sõstar.

Valga Põhikool tunnustab 7.e klassi õpilasi Merili Treufeldti, Marianne Juusi ja Birgit Ertelit

08:48 08. oktoober 2015

7.e klassi õpilased Merili Treufeldti, Marianne Juusi ja Birgit Ertelit korraldasid heategevusliku üritust, mille käigus koguti kooliraha kahe Keenia õpilase jaoks.

Valga Põhikool tunnustab maakondlikul Vigurvända võistlusel edukalt osalenud õpilasi

08:51 30. september 2015

Janely Rein 6.c klassist ja Karl Robin Rimm 6.e klassist saavutasid I koha aeglussõidus.

Valga Põhikooli võistkond koosseisus Karl Robin Rimm (6.e kl), Marko Tamm (6.e kl), Janeli Rein (6.c kl) ja Anna Liisa Kattai (6.e kl) saavutasid jalgratta mitmevõistlusel II koha.

Juhendaja Ille Sõrmus

Valga Põhikool tunnustab Valgamaa koolinoorte murdmaajooksu karikavõistlustel edukalt osalenud õpilasi

13:55 29. september 2015

Valgamaa koolinoorte murdmaajooksu karikavõistlustel Tõrvas saavutas valga Põhikool võistkond I koha