Kiidame 2016/2017

Kool tunnustab 2016/2017

„Olen tragi, sordin prügi!“

12:36 09. mai 2017

Mul on hea meel teatada, et Valga Põhikooli 3. b klass on saanud vabariikliku tunnustuse uurimistöö „Olen tragi, sordin prügi!“ eest olles 3. klasside vanusearvestuses 5 parima töö hulgas.

Valga Põhikooli uurimistöös osales 23 last: Grethel Armenson, David Bõstrov, Mirell Duberg, Eldar Golikov, Keiro Ilves, Sandra Jänes, Markus Kallas, Kertu Angela Kiiser, Tristen Koop, Kaisa Lill, Brandon Lutsar, Ken Mets, Kert Metsar, Kristo Nõgel, Ebeli Oberst, Ksenija Parmenenkova, Mikk-Markkus Nikland, Anette Roop, Alex Rozinfeld, Alice Rüütel, Reimo Säinas, Kristella, Tiri, Elisabeth Tsarjov.

3.b klassi õpilased said finaalis 3. klasside arvestuses eriauhinna "Asjalikud järeldused ja kokkuvõte". Uurimustööd esitlesid: Keiro Ilves, Markus Kallas, Tristen Koop, Anette Roop, Alice Rüütel ja Kaisa Lill. Tööd juhendas Inna Kallas.