Spordivõistlused

Mr. Pritt minikäsipallimängud

12:08 05. märts 2020

Valga Põhikool 2 võistkond võitis Mr. Pritt minikäsipallimängud koolis 2020 Valgamaa etapi.

Mr. Pritt minikäsipallimängud koolis 2020 viies etapp mängiti 4. märtsil 2020 Valgas, Valga Põhikooli spordisaalis. Võistlustel osalesid 1.-3. klasside õpilased Valga Põhikoolist.
Valga etapil osales kokku neli võistkonda, kes selgitasid omavahel Mr. Pritt minikäsipallimängud koolis hooaja viienda etapi paremusjärjestuse.

I koht  Valga Põhikool 2
Egor Akulitš, Raven Ryan Arhipov, Greete Järvelaht, Markus Kroon, Keit Kruusamägi, Aaran Ovtšinnikov, Raimo Siimon, Lisette Volmer, õpetaja Reet Hallaste
II koht  Valga Põhikool 4
Kert Sinisalu, Kaarel Olesk, Artur, Rando Liiskmaa, Laura Sitik, Mirtel-Johanna Leinola, Roomet Siimann, Kerit Unt, õpetaja Urlika Koop
III koht  Valga Põhikool 1
Mihkel Lepik, Henry Abolin, Kristjan Suun, Siim Lahesoo, Christofer Mattias, Karl August Kits, Lysandra Pullerits, Irina, õpetaja Merike Kuld

Valgamaa koolinoorte meistrivõistluste tulemused

15:50 07. veebruar 2020

Valga Põhikooli II võistkond saavutas Valgamaa koolinoorte meistrivõistlustel saalihokis 6.-9. klasside poiste arvestuses I koha ja Valga Põhikooli III võistkond II koha.

Valga Põhikooli võistkond saavutas Valgamaa koolinoorte meistrivõistlustel korvpallis kuni 9. klasside poiste arvestuses III koha.

Meistrivõistlused saalijalgpallis

08:04 10. jaanuar 2020

Valga Põhikooli võistkond saavutas Valgamaa koolinoorte meistrivõistlustel saalijalgpallis 6.-9. klasside poiste arvestuses II koha.

Rahvastepalli võistlused

14:48 16. detsember 2019

Valga Põhikooli 3. klasside poiste koondvõistkond saavutas Eesti Koolispordi Liidu Dumle rahvastepalli Lõuna-Eesti piirkonnavõistlustel Valgas II koha.

Juhendaja Andris Uibo

Valga Põhikooli 3. klasside tüdrukute koondvõistkond saavutas Eesti Koolispordi Liidu Dumle rahvastepalli Lõuna-Eesti piirkonnavõistlustel Valgas 6. koha.

Juhendaja Reet Hallaste

Dumle rahvastepalli karikavõistlused

13:47 04. detsember 2019

Valga Põhikooli võistkond saavutas Valgamaa koolide Dumle rahvastepalli karikavõistlustel 1.- 3. klasside poiste arvestuses I koha.

Valga Põhikooli võistkond saavutas Valgamaa koolide Dumle rahvastepalli karikavõistlustel 1.- 3. klasside tüdrukute arvestuses I koha.

14.11.2019 11:02

Karikavõistlused