Konkursid/võistlused 2021/2022

Mitteteatrite festival Elvas

08:10 19. aprill 2022

31. märtsil osalesid Valga Põhikooli draamaring ning 6. c klassi näitetrupp Elvas Mitteteatrite festivalil.
Draamaring (Delisa Kõiv, Harriet Unt, Karolina Laine, Anet Rebbas, Kristjan Paidre, Loora Reinumägi, Miia Reinumägi, Ilona-Maris Grondzovski, Kirke Kahro, Ariete Saar, Herman Rogenbaum ja Hannamaria Pohh) mängis näitemängu "Ühe pere jõulud". Juhendaja Siiri Põldsaar.
Näitlejapreemiad pälvisid Loora Reinumägi, Hannamaria Pohh, Karolina Laine ja Delisa Kõiv.
6.c klassi õpilased (Delisa Kõiv, Harriet Unt, Sofia Võlegžanina, Karolina Laine, Herman Rogenbaum, Kirke Kahro, Ly-Sandra Sagar, Eliise Möldre ja Berit Margus) esietendasid higihalja kiusamise teemalise näitemängu "Uuele on vaja õpetust". Juhendaja Siiri Põldsaar.
Näitlejapreemia pälvisid Herman Rogenbaum ja Sofia Võlegžanina.