Konkursid/võistlused 2021/2022

Valgamaa Kooliteatrite festival 2022

08:04 19. aprill 2022

12. aprillil toimus Valga Kultuuri- ja Huvialakeskuses Valgamaa Kooliteatrite festival. Meie kool osales festivalil viie etendusega ning tublidele noortele näitlejatele jagus hulgaliselt tunnustust.

Algklasside vanuseastme laureaat (I koht) ning pääse vabariiklikule konkursile - Valga Põhikooli 2.c klass Manivald Kesamaa värssjutustusega „Kuidas mesikäpp meistriks sai“. Lavastajad SiiriPõldsaar ja Virve Sinisalu.
Näitetruppi kuulusid: Derek Afanasjev, Siluan Aleshin, Elina Bogdanova, Berit Gerassimov, Karolina Gudkova, Mia Johanna Jeets, Rasmus Jõks, Kerlin Kmito, Deliisa Kütt,
Henri Moks, Rasmus Möldre, Rimo Ojamets, Zlata Parmenenkova, Ilmar Pihu, Isabel Pihu, Geiri Reismaa, Albert Rätsep, Simo Saarmann, Chris Robin Saavel, Romek
Serpov, Marleen Tammeorg.

Põhikooli vanuseastme 2. koht - Valga Põhikooli näitering näitemänguga „Kaasaegne Punamütsike“. Truppi kuulusid: Frenk Valov, Hanna-Liisa Kronberg, Laura Kasesalu, Liis Põder ja Eke Egor. Juhendaja Kaidar Kängsepp.

Festivali parim naisnäitleja - Delisa Kõiv (Ardo roll Valga Põhikooli 6. c klassi näitemängus „Uuele on vaja õpetust“, Mihkli roll Valga Põhikooli draamaringi näitemängus „Ühe pere jõulud“ ning Täpikese roll näitemängus „Õnnelik lõpp“).

Näitlejapreemia - Herman Rogenbaum (inimsööja rolli eest Valga Põhikooli draamaringi näitemängus „Õnnelik lõpp“).

Näitlejapreemia - Laura Kasesalu (hundi rolli eest näitemängus „Kaasaegne Punamütsike“).

Eripreemia - Valga Põhikooli draamaringi näitemäng "Õnnelik lõpp"; lavakujunduse, kostüümide ja rekvisiitide eest. Need valmistas lavastaja Siiri Põldsaar.

Draamaringi näitemängudes „Õnnelik lõpp“ ja „Ühe pere jõulud“ mängisid Delisa Kõiv, Harriet Unt, Karolina Laine, Anet Rebbas, Kristjan Paidre, Loora Reinumägi, Miia Reinumägi, Ilona-Maris Grondzovski, Eliise Haas, Ariete Saar, Herman Rogenbaum, Hannamaria Pohh. Juhendaja Siiri Põldsaar.

6.c klassi näitemängus „Uuele on vaja õpetust“ mängisid Delisa Kõiv, Harriet Unt, Sofia Võlegžanina, Karolina Laine, Herman Rogenbaum, Kirke Kahro, Ly-Sandra Sagar, Eliise Möldre ja Berit Margus. Juhendaja Siiri Põldsaar.