Liikuma Kutsuv Kool
HARNO
ProgeTiiger
Sport Koolis
Code Week organiser
Ettevõtlik kool
KiVa
EL sotsiaalfond
Hea kooli rajaleidja

Spordivõistlused 2021/2022

Valgamaa koolide 2022. a. maastikuteatejooksu karikavõistlused

21:21 10. mai 2022
Vaatamisi:

10.05.2022 toimus Valgamaa koolide 1. - 5. kl maastikuteatejooks.

3. klasside arvestuses

II koha saavutas 3. klasside esimene koondvõistkond:
Keidy Pindma 3.c
Bärbel Balodis 3.c
Anete Kõrge 3.a
Jasmiin Rebane 3.c
Berta Park 3.b
Mattias Peterson 3.a
Keron Kuld 3.a
Keven Pindma 3.c
Hugo Lepik 3.c
Ott-Sander Piks 3.a

IV koha saavutas 3. klasside teine koondvõistkond:
Mirell Lall 3.c
Veronika Tanina 3.b
Vanessa Kaldma 3.a
Ly-Sandra Tiivel 3.b
Rebecca Jallai. 3.a
Karl Heinrich Paju 3.b
Ott Mihkelsoo 3.b
Braien Kaur 3.b
Mark Marcus Tikk 3.a
Remi Roosipuu 3.b

Juhendajad Eve-Rita Peet, Birgit Punt ja Tiina lillemets

4. klasside arvestuses

II koha saavutas 4.b klassi võistkond:
Andri Reiljan
Artjom Venediktov
Sander Visnapuu
Devin Altosaar
Remy Korobov
Eline Perejev
Stella Začek
Kätri Lass
Getter Roop
Versalija Malbe


III koha ssavutas 4. klasside koondvõistkond:
Anita Umanets 4.d
Engel Viilup 4.d
Birgit Alliksaar 4.d
Valerija Ramp 4.c
Dorian Gusek 4.c
Arina Jantsikene 4.c
Kertu Kikkatalo 4.c
Karel Poola 4.d
Deron Kütt 4.d
Carl Lucas Kahr 4.d
Karl Gustav Tannenberg 4.a
Deniel Kond 4.c
Erkki Suurpere 4.c
Karel Koitla 4.i

Juhendajad Kairi Voode, Merle Uibo, Terje Orula, Andris Uibo, Riho Meri, Peeter Tõldsepp

2. klasside arvestuses

I koha saavutas 2. klasside koondvõistkond:
Berit Gerassimov 2.c
Kerlin Kmito 2.c
Marleen Tammeorg 2.c
Deliisa Kütt 2.c
Jesfir Dobravskaja 2.a
Angeliina Herkel 2.a
Henri Moks 2.c
Siluan Aleshin 2.c
Simo Saarmann 2.c
Romek Serpov 2.c
Derek Afanasjev 2.c
Rasmus Jõks 2.c

III koha saavutas 2.d klassi võistkond:
Jonatan Park
Janelle Rebane
Arian Trašanov
Kendra Tserel
Sandor Patlep
Greeteliis Kalgan
Robin Viilup
Karolina Sokol
Karla Tiisler
Darina Vahrina

Juhendajad Merle Uibo, Terje Orula ja Reet Hallaste

5. klasside arvestuses

III koha saavutas 5. klasside teine koondvõistkond:
Lisette Volmer 5.b
Emili Sildnik 5.b
Mari-Liis Vaiksoo 5.b
Anett Palm 5.b
Annemai Männiste 5.c
Egor Akulitš 5.b
Brayan Veske 5.b
Marten Poola 5.b
Henry Abolin 5.a
Mihkel Lepik 5.a

IV koha saavutas 5. klasside esimene koondvõistkond:
Käthriin Emilia Kaskpeit 5.a
Lysandra Pullerits 5.a
Johanna Patlep 5.a
Moonika Härma 5.a
Kristin Viirmaa 5.d
Rico-Rander Kasuk 5.c
Jaagup Heero 5.c
Kert Sinisalu 5.d
Marten Piir 5.d
Raimo Siimon 5.b

Juhendajad Merle Uibo, Terje Orula, Andris Uibo, Peeter Tõldsepp