Liikuma Kutsuv Kool
HARNO
ProgeTiiger
Sport Koolis
Code Week organiser
Ettevõtlik kool
KiVa
EL sotsiaalfond
Hea kooli rajaleidja

Spordivõistlused 2021/2022

Kooli spordipäev

09:41 10. juuni 2022

Spordipäev toimus 9. juunil keskstaadionil, mis algas rivistuse ja ühisvõimlemisega.
Võisteldi pendelteatejooksus, discgolfi teatejooksus, köieveos, paigalt kaugushüppes ja kotijooksus.

Valgamaa koolinoorte kergejõustiku meistrivõistlused

15:11 01. juuni 2022

U10 vanuseklassis (2013. a ja hiljem sündinud) poiste arvestuses:
Jonatan Park 2.d I koht 300 m jooksus, II koht 60 m jooksus ja kaugushüppes, III koht palliviskes
Romek Serpov 2.c I koht 60 m jooksus ja kaugushüppes, II koht 300 m jooksus
Derek Afanasjev 2.c I koht palliviskes
Arian Trašanov 2.d II koht palliviskes
Simo Saarmann 2.c III koht 60 m jooksus

Juhendajad: Reet Hallaste ja Merle Uibo

U10 vanuseklassis (2013. a ja hiljem sündinud) tüdrukute arvestuses:
Berit Gerassimov 2.c II koht 60 m jooksus ja 300 m jooksus, III koht kaugushüppes ja palliviskes
Zlata Parmenenkova 2.c II koht kaugushüppes

Juhendaja: Anneli Taul

Valgamaa koolide 2022. a. maastikuteatejooksu karikavõistlused

21:21 10. mai 2022

10.05.2022 toimus Valgamaa koolide 1. - 5. kl maastikuteatejooks.

3. klasside arvestuses

II koha saavutas 3. klasside esimene koondvõistkond:
Keidy Pindma 3.c
Bärbel Balodis 3.c
Anete Kõrge 3.a
Jasmiin Rebane 3.c
Berta Park 3.b
Mattias Peterson 3.a
Keron Kuld 3.a
Keven Pindma 3.c
Hugo Lepik 3.c
Ott-Sander Piks 3.a

Koolisisene ujumisvõistlus

09:03 20. aprill 2022

Teisipäeval, 19. aprillil toimus koolisisene ujumisvõistlus 4.-5. klasside õpilastele.
Ujuti 50 m vabastiilis. Osales 37 õpilast.
Paremusjärjestus selgitati välja eraldi poiste ja tüdrukute arvestuses.

Linnakoolide algklassiõpilaste rahvastepalli karikavõistlused

16:17 14. aprill 2022

14.04.2022 toimusid Valga spordihallis rahvastepalli karikavõistlused.

2. klasside tüdrukute koondvõistkond saavutas III koha
2. klasside poiste koondvõistkond saavutas II koha

3. klasside tüdrukute koondvõistkond saavutas II koha
3. klasside poiste koondvõistkond saavutas III koha

4. klasside tüdrukute koondvõistkond saavutas III koha
4. klasside poiste koondvõistkond saavutas I koha