Tasub teada

Valga Linnavalitsus ootab lapsevanemaid ja õpetajaid koolitustele

20:15 01. oktoober 2013
Autor: Valga Linnavalitsus

Lapsevanemaid ja õpetajad, kellele pakub huvi, kuidas õppetöös pakkuda tõhusalt abi ja mõista algklassides käivat last või pakkuda tuge koolieelikule õppimises on oodatud koolitustele Valga Kultuuri- ja Huvialakeskuse ovaalsaali.

• 7. oktoobril kell 13 - 17 toimub koolitus algklasside ja lasteaedade õpetajatele teemal "Abistava suhtlemise põhioskused" (registreerimine lõppenud kohtade täitumise tõttu)
  • 7. oktoobril kell 17.30 - 19  lapsevanematele (sobilik 3-12 a laste vanematele) "Lapse toetamine õppimisel ja oskuste õpe".

Koolitused korraldab Valga Linnavalitsus koostöös Tartu Ülikooli doktorant, kliinilise psühholoogi Angela Jakobsoniga.

Info ja registreerimine Valga Linnavalitsuse haridus- ja kultuuriameti juhataja Anneli Rantsi telefonil 515 1759 või e-posti aadressil: anneli.rants@valgalv.ee