Tasub teada

11:41 16. september 2014
Allikas: Valga Linnavalitsus

OKTOOBER

01. oktoobril, kl 10    kultuurikeskuses eakatepäeva terviseseminar. Eelregistreerimine telefonil 76 66176.

01. oktoobril, kl 18    Valga Jaani kirikus rahvusvahelise muusikapäeva kontsert. Esinevad Valga ja Valka muusikakoolide õpilased ja õpetajad.

02. oktoobril, kl 18    Valga Bowling Centris piljardi seeriavõistlus „Sügis“, V etapp.

01.;08.; 15.; 22.; 29. oktoobril, kl 18 noortekeskuses English club- arendatakse inglise keele kõnelemist ning abistatakse õppimisel, läbiviijaks Valga Lastekirik.

03. oktoobril, kl 18    kultuurikeskuses Valga linnavolikogu esimehe ja Valga linnapea õpetajatepäeva vastuvõtt linna haridustöötajatele. Kontsertosas ansambel Curly String, meeleolumuusika ansamblilt Melody (eelregistreerimine koolides).

04. oktoobril, kl 9 – 16 Valga kesklinnas Liivimaa Mihklilaat ja pidu. Täpne ajakava ja info kauplejatele www.valga.ee

07. oktoobril, kl  16   noortekeskuses E-Spordipäeva raames x –box`i võistlused kõigile huvilistele.

08. oktoobril, kl 16    muuseumis Pille Oleski fotonäituse Keeniast avamine.

08. oktoobril, kl 19    kohvikus Säde Valga Jazziklubi õhtu, esineb Kari Ikoneni trio. Trios mängivad peale Kari Ikonen (klaver) veel Ara Yaralyan (kontrabass) ja Markku Ounaskari (trummid). Pilet 7€, sooduspilet 5€.

09. oktoobril, kl 11 ja 13      kultuurikeskuses teater NUKU lasteetendus „Jussikese 7 sõpra”. Silvi Väljal lasteraamatu “Jussikese seitse sõpra” ainetel. Mängivad Tarmo Männard, Riho Rosberg, Tiina Tõnis, Ave Kaing-Kaabel, Janek Saareli. Pilet 5€.

09. oktoobril, kl 18    Valga Bowling Centris pilardi seeriavõistlus " Sügis", VI etapp.

10. oktoobril, kl. 15   keskraamatukogu lasteosakonnas taaskasutuse meisterdamisring

algklasside õpilastel.

10. oktoobril, kl 18    muusikakoolis kontsert Quasar Saxophone Quartetilt (Kanada). Pilet 5€, pensionärid ja õpilased 3€.

11. oktoobril, kl 10    spordihallis Valga lahtised meistrivõistlused saalihokis. Osavõtjad Lätist, Venemaalt, Eestist.

11. oktoobril, kl 11    Valka Maleklubis, Seminara 27 a Valga linna meistrivõistlused noortele.

12. oktoobril, kl 12    Valga Bowling Centris Valga meistrivõistlused piljardis, 8 Palli.

13. oktoobril, kl 17.50   Voorimehe Pubis 9. Valga linna meistrivõistlused paaridele mälumängus, teemaks varia.

13. oktoobril, kl 19    Voorimehe pubis bridžiturniir 16.Valga  Bridžikunn 2014, VII voor.

13. oktoobril, kl 19    kultuurikeskuses Vanemuise teatri etendus „Hea põhjatuule vastu”. Rollides: Emma Rothner - Elina Pähklimägi, Leo Leike - Andres Mähar, Berhard Rothner - Jüri Lumiste (hääl). Pilet 18€, õpilane, pensionär ja ISIC / ITIC 16.20€.

14. oktoobril, kl 18    kultuurikeskuses Ukraina tsirkus. Pilet 3 €.

16. oktoobril, kl 16    noortekeskuses piljarditurniir vanuses 14 + ………eluaastat.

16. oktoobril, kl 16    kohvikus Säde kohtumine raamatu „Minu Island“ autori Tarvo

Nõmmega.

16. oktoobril, kl 18    Valga Bowling Centris piljardi seeriavõistlus " Sügis", VII etapp.

17. oktoobril, kl 14    keskraamatukogu  lasteosakonna muinasjututornis trollitund kunstiringi lastele.

17. oktoobril, kl         spordihallis Eesti meistriliiga korvpallis, kohtuvad Valga Maks&Moorits ning TÜ Rock.

18. oktoobril, kl 12    Kungla tänava kunstmuruväljakul jalgpalli välihooaja lõputurniir.

18. oktoobril, kl 18    spordihallis käsipalli meistriliiga, kohtuvad Valga Käval ja Viljandi HC.

18. – 19. oktoobrini   kultuurikeskuses pop/jazz kooride konkurssfestival „Lauluragin 2014”.

18. oktoobril, kl 19    GALAKONTSERT. Pilet 7€

19. oktoobril, kl 14    Konkurss “Lauluragin 2014”. Pilet 9€.

Festivali kunstiline juht Toomas Voll. Info:www.valgakultuurikeskus.ee.

20. – 24. oktoobrini  kirjanduslik lõunamäng  Raadio Ruut FM-is.

20. oktoobril, kl 16    noortekeskuses lauamängude võistlused (Uno, Jazzy, Brainbox).

21. oktoobril, kl 17    noortekeskuses  lastedisko, oodatud 1-6 klassi õpilased.

22. oktoobril, kl 10    Valga Priimetsa Terviserajal "Paintball 2014". Noorte meeskondlik seiklusmäng, kus osalevad noortevõistkonnad vanuses 14- 21 eluaastat. Meeskondlikult on noortel vaja lahendada seikluslike ülesandeid, paremini ülesanded lahendanud meeskond autasustatakse. Lisainfo ja eelregistreerimine noortekeskusest E-R 14-20, valgaank@gmail.com ning telefonil 506 8250.

23. oktoober              kirjanduslik viktoriin ajalehes “Valgamaalane”.

23. oktoobril, kl 18    noortekeskuses ÖÖLAN  "Sügis 2014". Noorte võrgupidu kuhu ootame kõiki noori oma arvutitega, et mängida võrgus erinevaid arvutimänge ning võistelda mängudes. Lisainfo ja eelregistreerimine noortekeskusest E-R 14-20, valgaank@gmail.com ning telefonil 506 8250

23. oktoobril, kl 18    Valga Bowling Centris piljardi seeriavõistlus " Sügis", VIII etapp.

24. oktoobril, kl         spordihallis Eesti meistrivõistlused korvpallis, kohtuvad Valga Maks&Moorits ning TLÜ Kalev.

25. oktoobril, kl 10    spordihallis Jõud meistrivõistlused võrkpallis, mängivad 2000.a.ja hiljem sündinud tüdrukud.

25. oktoobril, kl 15    kultuurikeskuses ansambli Oduvantšiki sügiskontsert "Kübarapidu".

26. oktoobril, kl 10    Tiigi tänava Petanque sisehallis petanque võistlus, Valga Karikas Trio.

27. oktoobril, kl 18    Voorimehe Pubis bridžiturniir16.Valga  Bridžikunn 2014, IX  voor.

30. oktoobril, kl 18    Valga Bowling Centris piljard seeriavõistlus " Sügis",  IX etapp.

30. oktoobril, kl 19    kultuurikeskuses Komöödiateatri etendus „Kvartett”. Üle pika aja mängivad laval koos Estonia suured staarid Helgi Sallo ja Katrin Karisma, lisaks neile veel Tõnu Aav (Eesti Draamateater) ja Estonia endine solist Hans Miilberg. Kunstnik on Riina Vanhanen ja helilooja Jaak Jürisson. Lavastus on pühendatud Tõnu Aava ja lavastaja Ago-Endrik Kerge 75. juubelile. Pilet 13€, õpilased ja pensionärid 10€.