Tasub teada

Vaata Maailma SA kutsub: tasuta nutiseadmete kasutamise koolitus

17:10 02. juuni 2015
Autor: Valga Linnavalitsus

Vaata Maailma SA koostöös Microsoft Eesti ja Swedbankiga korraldab Nutituuri - tasuta nõustamised ja koolitused nendele, kes soovivad nutiseadmeid kasutama õppida.

• Teisipäeval, 9. juunil Valga Kultuuri-ja Huvialakeskus, Kesk 1, kell 16:00-18:30 (eesti ja vene keeles)

Koolitusele registreerimine telefonil 618 1727 (E-R kell 09.00-17.00) või www.vaatamaailma.ee/graafik

Koolitusel tutvustame nutiseadmete omadusi ning seda, kuidas neid kasutada. Õpetame, kuidas kasutada igapäevaseid teenuseid, otsida infot ning teha seda kõike turvaliselt.

Nutikoolituse teemad:

• Nutiseadmete põhimõisted (mis on nutiseade, äpid, andmeside jne)
  • Mida saab nutiseadmetega teha? (internet, otsing, äpid, e-kirjad, kaamera, internetist asjade ostmine, e-teenused/pangateenused)
  • Kuidas kasutada teenuseid? (uudised, ilm, piletid, Skype, eesti.ee, mobiilipank, Mobiil-ID)
  • Kuidas nutiseadmeid turvaliselt kasutada? (ekraanilukk, äpipoed)

Koolituse osaks on ka praktiliste nutiseadmete kasutamise oskuste edendamine. Kui sul on oma nutiseade (nutitelefon või tahvelarvuti) olemas, siis võta see palun koolitusele kaasa. Kui sul nutiseadet ei ole, siis ka see ei ole probleem. Kohapeal on seadmed, mida saad proovida.

Eriti oodatud on:

• inimesed, kes nutitelefoni või tahvelarvutit on vähe kasutanud või üldse ei kasuta
  • inimesed, kes kasutavad nutitelefoni vaid nö tavalise telefonina

Rica Williams
Vaata Maailma SA