Teadmiseks eelkooli lastevanematele

11:09 13. detsember 2017

2017/2018. õppeaastal töötab Valga Põhikoolis eelkool II poolaastal, 25. jaanuarist kuni 12. aprillini.

Eelkoolis osalemine on kohustuslik nendele lastele, kes ei käi lasteaias. Soovi korral võivad eelkooli töös osaleda ka lasteaialapsed, kelle õppemaks on 6.39 eurot kuus (kokku 3 kuud).

Lapsi ootame Kungla 16 koolimajja neljapäeviti kell 13.00-14.30. Koolivaheajal puhkavad ka eelkoolilapsed.

Koolituspäev WAF Laulu- ja tantsukoolis

13:17 23. jaanuar 2018

18.01.2018. a osalesid Valga Gümnaasiumi ja Valga Põhikooli laulmise ja näitlemisega tegelevad õpilased motivatsioonikoolitusel Tallinna WAF Laulu- ja tantsukoolis.

Kõik algas sellest, et meile tuli Stuudiumisse kutse minna Tallinnasse reisile. Seal toimuv oli suur saladus ja tekitas palju põnevust. Me ei teadnud miks ja milleks läheme, aga anti vihje, et tegu on väga huvitava reisiga.

"Öökulli" 3. vooru teemad

10:03 22. jaanuar 2018

"Öökulli" 3. vooru teemad:
1. Eesti pealinnad
2. EV 100 seotud toidud
3. Eesti loodusrekordid
4. Eesti merevägi

Mäng 6. veebruaril kell 10.45 aulas.

Minu sõit Lottemaale

11:54 22. detsember 2017

Ühel kenal hommikul kell 9.30 sõitsime me terve klassiga Lottemaale! Seal oli kogu klassil väga lõbus! Mulle meeldis väga Lotte maja, sest seal sai katusele tõusta ja Lotte liumäest alla lasta. Bruno maja oli ka väga põnev, eriti Bruno tuba. Mulle meeldisid väga ka meie giidid: sea ema Helmi, rebane ja isasjänes Adalbert. Ka teatrietendused oli toredad. See oli väga lõbus ja tore päev!

Margarita Prokofjeva, 3. a klass

Kodanikupäeva tunde jagus kaheks kuuks

11:40 22. detsember 2017

Juba teist aastat kutsus Valga Põhikool üles lapsevanemaid, koostööpartnereid ja teisi kogukonna liikmeid kodanikupäeva raames meie õpilastele tunde andma. Sel aastal jagus tunde ja külalisõpetajaid nii palju, et tunnid kestsid lausa detsembri keskpaigani.

Sel aastal andsid tunde 34 külalisõpetajat 45 erineval teemal. Kokku anti 60 erinevat tundi.

3.a klassil toimus eriline kunstiõpetuse tund ja jõuluhommik

00:00 22. detsember 2017
Õpilased valmistusid klassi jõuluhommikuks. Tundi aitasid läbi viia külalisõpetajad Monika Kaur ja Eili Järve. Klassi lapsevanemad organiseerisid piparkoogid ja glasuuri. Enne piparkookide kaunistamist oli laste ülesandeks kavand teha. Õpilased töötasid õhinaga. Piparkoogid said imeilusad ja loomulikult isuäratavad.
Klassi jõuluhommikul panid õla alla samuti vanemad. Siret Puller oli koostanud väga õpetliku viktoriini, mille koos Eili Järvega läbi viisid. Vanemate esindajana kattis Monika Kaur  imelise jõululaua. Koos mängiti erinevaid seltskonnamänge. Õpilased veetsid tujuküllase klassi jõuluhommiku.

1.,4. ja 5. klasside jõuluhommik

00:00 21. detsember 2017

Jõulupeod on peetud, luuletused-laulud on selgeks õpitud.
Miks hoida neid vaid enda klassile?
1., 4., ja 5.klasside õpetajad/õpilased otsustasid veeta ühe toreda jõuluhommiku koos. Väike videomeenutus asub SIIN.
Häid jõule ja kohtumiseni uuel aastal!

Uudiste arhiiv