6.a ja 6.b klassi õpilaste sõit Jurmalasse

08:26 03. veebruar 2014
6.a ja 6.b klassi õpilased viibisid koos klassijuhatajate, huvijuhi ja sotsiaalpedagoogiga kohas, kus kõik on nagu troopilises kuurordis- ka siis, kui väljas paugub pakane. See koht on Jurmala Livu veepark.
Reisi planeerisime kaua ja tuli see välja tõeliselt kaunikene.
Veekeskus paikneb Lielupe jõe kaldal. Livu tundub väljast küllaltki veider, on arvatud, et osadele meenutab see teede ristumiskohti, teistele aga suurt traadipundart.Veepargis on kolm korrust ja atraktsioone 40, suvel veelgi rohkem.  Külastajatele pakutakse kahtkümmet erineva raskusastmega liutoru, millest sõidetakse alla paadiga või paadita. Lapsed ei jätnud lustimata paradiisirannas ja Kapten Kidi lastemaal. Koos täiskasvanuga käisid osad õpilased nautimas ka spaamõnusid.
Neli tundi möödusid väga kiiresti, noored olid veemõnudest väsinud, kuid suurepärases tujus ning lõõgastunud.
Selle suure rassimisega läks kõht tühjaks ning seetõttu tegime peatuse Lidos, et keha kinnitada.

Loodame, et see reis andis jõudu ja energiat.