Valga Gümnaasiumis alustab tööd eelkool.

15:08 03. veebruar 2014

Päev enne sõbrapäeva – neljapäeval, 13. veebruaril 2014 kutsub Valga Gümnaasium oma Valgesse Majja need Valgamaa põhikoolide lõpetajad, kes soovivad enne sisseastumiskatseid ja lõpueksameid tutvuda õppimisvõimalustega maakonnakeskuse gümnaasiumis ning sisseastumistingimustega.

Juba aastaid on Valga Põhikooli direktor enne gümnaasiumi sisseastumiskatseid küsinud, kas enne nii olulist, inimese käekäiku mõjutavat otsust ei saaks lapsed mõnel päeval õppida gümnaasiumi õpetajate käe all. Nüüd saab see esmakordselt teoks.

Päev algab kell 14.00 kooli aulas, kus õppejuht Rudo Lilleleht annab lühikese ülevaate kooli ajaloost ja sisseastumiskatsetest nõutavast, seejärel võtavad järje oma kabinettides üle eesti keele ja kirjanduse õpetaja Varje Schmidt, matemaatikaõpetaja Hille-Made Varul ja inglise keele õpetaja Helen Teinfeldt.

Sisseastumiskatsed Valga Gümnaasiumi toimuvad tavapäraselt kevadise koolivaheaja esmaspäeval – sel aastal 17. märtsil ja järelkatsed neile, kes sel päeval kuidagi tulla ei saa, reedel, 21. märtsil.

Rudo Lilleleht

Valga Gümnaasiumi õppejuht