Kokkuvõte sõbranädalast

09:12 17. veebruar 2014

10. - 14. veebruaril toimus Valga Põhikoolis suur sõbranädal. Sel nädalal oli iga päev erinev teema, neljapäeval toimus suur sõbradisko ja reedel võeti kogu nädal kokku ja anti kooliraadio kaudu teada kõige aktiivsemad klassid ja õpetajad, kes stiilinädalast osa võtsid.

Esmaspäevaseks stiiliks oli õpilased õpetajateks ja vastupidi. Sel päeval pidid õpilased leidma võimalusi ja viise, kuidas kombineerida riideid nii, et oma lemmikõpetajaga võimalikult sarnane välja näha.

Teisipäevaseks stiiliks oli 1980-ndad. Selle stiilipäeva mõtteks oli kooli tulla riietuses, mis oli moes 30 aastat tagasi.

Kolmapäevane stiil oli Hip-Hop. Sel päeval tuli kooli tulla dressides ja ära ei tohtinud unustada ka kapuutsiga dressipluusi. Sellest stiilipäevast võttis osa kõige rohkem õpilasi.

Neljapäeval oli koolimajas ringi liikumas väga palju noori, kelle väljanägemine oli üsna veider. Sel päeval oli stiiliks vastassugu, et õppida tundma vastassoo ilu, võlu ja valu. Päeva kulminatsioon oli sõbrapäevadisko, mis algas kell 18.00 Kungla tn. 16 aulas.

Reedel oli stiilipäeva teemaks erinevad kudumid. Sel päeval tuli kanda villaseid sokke, salle, kampsuneid või muud seesugust, mis on kootud või mille valmistamiseks on kasutatud lõnga ja vardaid. Reedel tehti ka kokkuvõte stiilinädalast, kus selgusid kõige aktiivsemad klassid ja õpetajad, kes võtsid kõige rohkearvulisemalt sõbranädala stiilipäevadest osa.

Kõige aktiivsemad klassid oli 3.c, 4.b, 5.a, 6.d, 7.a, 8.d ja 9.d.

Õpetajatest võtsid stiilinädalast osa arvutiõpetaja Marge, muusikaõpetaja Siiri, inglise keele õpetaja Jane, loodusainete õpetajad Tiivi ja Katrin, direktor Tarmo, algklasside õpetaja Kristi, sotsiaalpedagoog Aive, õpetaja Ene Tiirats, ajaloo- ja ühiskonnaõpetajad Ester ja Marika, vene keele õpetajad Anželika ja Svetlana ja matemaatikaõpetaja Ene.

Täname kooliperet sõbranädalast osa võtmise eest!

Valga Põhikooli õpilasesindus