Maslenitsa tähistamine Valga Põhikoolis

14:03 07. märts 2014

Täna, 7. märtsil 2014 kolmanda tunni ajal tähistasime Valga Põhikoolis Maslenitsat. Saime teada, mida Maslenitsa tähendab ja kuidas seda tähistatakse Venemaal. Maslenitsa tähistamise sündmusel viidi läbi põnevaid mänge ja pakuti pannkooke ja barankasid.

3.a klassi vene keele ringi õpilased esitasid tantsu Kalinka, mis oli rõõmu ja särtsu täis. 9.a ja 9.b klassi õpilased esitasid laulu „Sõbralikult saadame talve“.

Üritusel osalenud õpilased olid rõõmsameelsed ning elasid Maslenitsa tähistamisele toredasti kaasa. Mängud olid väga lõbusad ja õpilastele-õpetajatele meeldis päev väga.

Päeva peakorraldajaks oli Anželika Šemeljova. Ürituse juhid olid Anastasia Makarova ja Karin Kosemets, kes esinesid laval suurepäraselt. Täname kõiki Maslenitsal osalenuid.

Kristin Mei