Eesti Vabariik 100 õpilastööde näitus Valga Põhikoolis

09:04 22. veebruar 2018

Alates 22. veebruarist on Valga Põhikoolis kabinetis 403 avatud õpilastööde näitus. Näitusel on näha erinevat õpilaste käsitööd alates nõelapatjadest, rahvariidesärgist kuni kottide ja sõlgedeni.

Lisaks on Eesti Vabariigi sünnipäeva kuul üles seatud II korrusele õpetaja Svetlana Kljava fotode näitus „Valga maastikud“, mis pakub kauneid vaateid meie kodulinnast ja ka naaberlinnast Valkast. II korrusel saab näha huvitava infoga plakateid Eesti riigi, ajaloo ja kultuuri kohta.

I korrusel saab nautida õpilaste omaloomingulist isamaalist luulet ja elusuuruses joonistatud rahvatantsijaid ning uudistada, mis on algklasside õpilaste arvates 100 kaunimat eestikeelset sõna.

III korrusel näeb õpilaste eestiteemalisi kunstitöid ja rõivadisaine. IV korrusel on üles pandud mõned fotod õpilaste käsitööst ning põnevat uudistamist pakuvad ka näited eesti kirjanike käsikirjadest.

Suur tänu kõigile õpilastele ja õpetajatele, kes oma töid meiega jagavad ning kutsume kõiki koolimaja peal julgelt ringi liikuma ja ülespanekuid uudistama.

Maria Sikk

Arendus- ja noorsootööjuht