Valga Keskraamatukogus toimus Eesti Vabariigi 100. aastapäevale pühendatud isamaaliste ja loodusluuletuste esitamise konkurss

09:56 24. veebruar 2018

22. veebruaril toimus Valga Keskraamatukogus traditsiooniline isamaaliste ja loodusluuletuste esitamise konkurss. Valga Põhikoolist osales seitse õpilast väga kaunite luuletustega. Üks õpilast tõi kodukooli II-III koha ning kaks õpilast eripreemia.

Säsil Johanson 7.d klassist esitas Anna Haava „Järv leegib eha paistel“ ja Aidi Valliku „Kevadine kodulaul“ ning saavutas II-III koha (juhendaja Marelle Kansonen).
Eripreemia pälvisid Lisette Lee 6.d klassist, kes esitas Helgi Muller`i „Kodumaa“ ja Paul- Eerik Rummo „Epiloog: tempora mutantur“ (juhendaja Ene Sõstar) ja Romet Lepik, kes esitas Mihkel Veske „Ilus oled, isamaa!“ ja Ants Pilt`i „Loodusjanu“ (juhendaja Marelle Kansonen).

Kiitus kõikidele osalejatele kauni esinemise eest!