Maakondlik häälimisvõistlus "Spelling Bee" 4. ja 5. klasside õpilastele

14:21 07. märts 2019

7. märtsil toimus Puka Keskkoolis 4. ja 5. klasside õpilastele maakondlik häälimisvõistlus "Spelling Bee". Osales 27 õpilast.

Iga võitlusel osaleja pidi tähthaaval ütlema 15 sõna, millest kümme olid ettevalmistatud sõnade hulgast, viis aga võõrad. Iga õigesti häälitud sõna andis punkti, võrdsete punktide korral sai parema koha see, kes suutis sõnu kiiremini häälida.

Selgitati välja mõlema klassi kolm paremat.

Suur tänu meie kooli esindanud õpilastele: Ander Allik (4.b), Ly Sandra Solbaja (4.b), Elis Kommer (4.c), Melani Melnik (5.c), Laura-Ly Vaarend (5.d), Anna Kunavitš (5.d).

Palju õnne 5.d klassi õpilasele Laura-Ly Vaarendile, kes sai 5. klasside arvestuses 2.koha!

Samuti soovime õnne Ly Sandra Solbajale, kes saavutas 4. klasside arvestuses 5. koha!

Oli väga vahva üritus. Järgmisel aastal osaleme kindlasti jälle.

Juhendasid inglise keele õpetajad Kersti Piir, Anneli Malleus ja Õie Kurdgelia.