Sõbranädala maleturniiri tulemused

09:40 18. veebruar 2020
Vaatamisi:

Sõbranädalal toimus 7.b klassi õpilase Sivert Raide eestvedamisel sõbranädala "Sõbralik maleturniir", mille võitis Kevin Peterson 4.a klassist. Tubli II koha saavutas Riko Kikkatalo 5.a ja III koha Mattias Säre 6.c klassist.

Kolmapäeval, 12. veebruaril toimusid kahes alagrupis mängud, kust kummastki pääses edasi 4 mängijat. 14. veerbuaril aga toimus lõppmäng, kuhu pääsesid:

Noorem alagrupp - I koht Kert Raide (2.c), II koht Edwin Karpats (2.a), III koht Jürgen Mõistus (2.a),  4. koht Mattias Peterson (1.a).

Vanem alagrupp - I koht Mattias Säre (6.c), II koht Kevin Peterson (4.a), III koht Laura Kasesalu (6.c), 4. koht Riko Kikkatalo (5.a).

Kokku osales turniiril 24 õpilast ning kõige rohkem osalejaid oli just algklassidest.

Maria Sikk

Arendus- ja noorsootööjuht