Valga Põhikool tunnistati Ettevõtliku Kooli baastaseme vääriliseks

11:22 19. oktoober 2018

18. oktoobril Paides toimunud Ettevõtliku Kooli haridusfestivalil tunnustati Valga Põhikooli Ettevõtliku Kooli standardiga ning koolile väljastati kvaliteedimärk koos autahvli ja lipuga.

3D modelleerimise ja printimise õpituba

20:34 15. oktoober 2018

10. oktoobril toimus Valga Põhikoolis 3D modelleerimise ja printimise õpituba üle-euroopalise programmeerimisnädala Code Week 2018 raames.

Õpituba oli mõeldud algteadmiste andmiseks 3D modelleerimise valdkonnas ning eesmärgiks oli tutvustada:
- vabavaralisi 3D joonestamise ja disaini programme;
- 3D printeri tööpõhimõtte.

Õpitoas võtsid osa ka õpilased Valga Priimetsa Koolist.

Arenguseminaril arutleti meile oluliste väärtuspõhimõtete ja organisatsioonikultuuri üle

17:22 02. oktoober 2018

17. septembril toimus Valga Põhikooli aulas kooli võtmeisikutele väärtuste ja organisatsioonikultuuri arenguseminar ESF projekti „Valga Põhikooli arendamine ja kujundamine väärtuspõhiseks ja õppijakeskseks kogukonnakooliks“ raames.

T.O.R.E suvekool

15:56 01. oktoober 2018

T.O.R.E (Tugiõpilaste Oma Ring Eestis) suvelaagris Remnikul osalesid meie kooli tugiõpilased ehk torekad Alina Tamp, Mirtel Üllim ja Sivert Raide ning T.O.R.E juhendaja,  õpetaja Anneli Malleus.

Valga Põhikooli ujula avatud

11:23 12. september 2018

Anname teada, et ujula on avatud alates 17. septembrist. Ujula kasutamine toimub Valga Põhikooli ujula kasutamise graafiku (2018. sügis) alusel. 17. septembrist kuni 26. oktoobrini on Valga Põhikooli ujula avatud  linnarahvale (piletite hinnad kooli kodulehel).  Esmaspäevast reedeni on ujula  avatud ka hommikupoolikuti 8.00-14.00. Tere tulemast ujuma!

Õppeaasta andmete uuendamine

13:42 31. august 2018

Head kodulehe külastajad!

Anname Teile teada, et kuni 14.09.2018 toimub kooli kodulehel õppeaasta andmete uuendamine.

Vabandame ebameeldivuste pärast.

Koorilaulust algaval õppeaastal

09:47 27. august 2018

Algav õppeaasta on laulu- ja tantsusõpradele väga eriline, sest see õppeaasta lõpeb 4.-7. juulil Tallinnas uhke ja võimsa üldlaulupeoga "Minu arm". Meie koolist püüab sellest peost osa saada 3 koori: mudilaskoor Sära, poistekoor Maru ja lastekoor Kiired.