Valga Põhikooli kingilaat

09:45 29. oktoober 2018

Ettelugemispäev

09:43 29. oktoober 2018

Reedel, 19. oktoobril toimus kooliraamatukogus 2. klasside ettelugemispäev. Päeva mõte oli tuletada meelde, kui
tore on ette lugeda ja kui põnev on jutte kuulata. 4. c klassi õpilased Elis Kommer, Ariette
Saar, Elina Umanets ja Inessa Jallai lugesid lustakaid katkendeid tuntud lasteraamatutest.
Suur tänu õpetaja Tiina Lillemetsale õpilaste juhendamise eest.
Täname meie tublisid ettelugejaid!

Valga Põhikool tunnistati Ettevõtliku Kooli baastaseme vääriliseks

11:22 19. oktoober 2018

18. oktoobril Paides toimunud Ettevõtliku Kooli haridusfestivalil tunnustati Valga Põhikooli Ettevõtliku Kooli standardiga ning koolile väljastati kvaliteedimärk koos autahvli ja lipuga.

3D modelleerimise ja printimise õpituba

20:34 15. oktoober 2018

10. oktoobril toimus Valga Põhikoolis 3D modelleerimise ja printimise õpituba üle-euroopalise programmeerimisnädala Code Week 2018 raames.

Õpituba oli mõeldud algteadmiste andmiseks 3D modelleerimise valdkonnas ning eesmärgiks oli tutvustada:
- vabavaralisi 3D joonestamise ja disaini programme;
- 3D printeri tööpõhimõtte.

Õpitoas võtsid osa ka õpilased Valga Priimetsa Koolist.

Arenguseminaril arutleti meile oluliste väärtuspõhimõtete ja organisatsioonikultuuri üle

17:22 02. oktoober 2018

17. septembril toimus Valga Põhikooli aulas kooli võtmeisikutele väärtuste ja organisatsioonikultuuri arenguseminar ESF projekti „Valga Põhikooli arendamine ja kujundamine väärtuspõhiseks ja õppijakeskseks kogukonnakooliks“ raames.

T.O.R.E suvekool

15:56 01. oktoober 2018

T.O.R.E (Tugiõpilaste Oma Ring Eestis) suvelaagris Remnikul osalesid meie kooli tugiõpilased ehk torekad Alina Tamp, Mirtel Üllim ja Sivert Raide ning T.O.R.E juhendaja,  õpetaja Anneli Malleus.

Valga Põhikooli ujula avatud

11:23 12. september 2018

Anname teada, et ujula on avatud alates 17. septembrist. Ujula kasutamine toimub Valga Põhikooli ujula kasutamise graafiku (2018. sügis) alusel. 17. septembrist kuni 26. oktoobrini on Valga Põhikooli ujula avatud  linnarahvale (piletite hinnad kooli kodulehel).  Esmaspäevast reedeni on ujula  avatud ka hommikupoolikuti 8.00-14.00. Tere tulemast ujuma!