Uudised 2021/2022

Õppeaasta avaaktustest

09:57 30. august 2021

Valga Põhikooli õppeaasta avaaktused toimuvad 1. septembril kooli õuel algusega kell 10.00 1. ja 9. klassidele ning kell 12.00 2.-8. klassidele.

9. klasse oodatakse enne aktust aulasse pildistama, 1. klassid teevad klassipildid pärast aktust. Täpsem info kogunemise ja pildistamise aegade kohta on leitav kalendrist sündmuse alt: http://www.valgapk.edu.ee/uldinfo/kalender/2021-09-01/kooliaasta-avaaktus-1-ja-9-klassidele/). Ülejäänud klasside pildistamine toimub enamjaolt 2. septembril (pildistamise graafik edastatud Stuudiumi keskkonnas).

Pärast aktuseid toimuvad klassijuhataja tunnid.

Tegemist on välitingimustes toimuva kontrollimata sissepääsuga aktusega ning õuele on oodatud ka 1. klassi õpilaste vanemad (covid-passi või nakkusohutuse kontrolli ei teostata). Lapsevanemad pääsevad vajadusel koolimajja, aga ainult maskis. Halva ilma korral toimub aktus osaliselt telkide all. Vajadusel varuda igaks juhuks keebid/vihmavarjud.

Soovime kõigile ilusat uue kooliaasta algust!