Valga Põhikooli õpilased hakkavad vaatama 360-kraadilist kino "Müstiline ürgmeri"

08:26 17. september 2019
Vaatamisi:

Valga Põhikooli õpilastel on unikaalne võimalus vaadata koolimajast lahkumata Eesti Loodusmuuseumi 360-kraadilist virtuaalreaalsuse kino “Müstiline ürgmeri”.
Filmi vaadates sukelduvad õpilased sadade miljonite aastate tagusesse merepõhja ja kohtuvad tarmukate trilobiitide, hiiglaslike merikiskjate, meriskorpionite ja teisega. Samuti võimalik teada saada, milliseid vahemaid on mandrid, sh Eesti ala, triivinud miljonite aastate jooksul, milline nägi Eesti ala välja 600 miljonit aastat tagasi peale Maa ajaloo kõige pikemat jääaega ning milline ajaperioodil, mil maailma valitsesid hiidroomajad (Eesti Loodusmuuseum).
Film on saadaval eesti keeles ja vaadatakse kooli virtuaalreaalsuse seadmetega. Filmi pikkus on umbes 7-8 minutit.

Enne virtuaalreaalsuse filmi vaatamist küsitakse algklassiõpilaste lapsevanematelt kirjalik nõusolek.