Uudised 2019/2020

TORE tegevus koolis

14:55 28. november 2019
Vaatamisi:

Novembrikuus on TORE Valga Põhikoolis olnud väga aktiivne ja torekad on läbi viinud mitmeid üritusi.
12.11-13.11 toimus TORE õpilasvahetus kuue kooli torekate vahel, kus kokku osales 45 õpilast.

Valga Põhikooli külastas selle aja jooksul 15 õpilast neljast erinevast koolist (Tõrva Gümnaasium, Tsirguliina Kool, Valga Priimetsa Kool ja Antsla Gümnaasium).
Valga Põhikoolist käis teistes koolides kokku 7 õpilast (Antsla Gümnaasium ja Tõrva Gümnaasium). Oma õpilaste kohta saime kiitust ja need tulid mõne viiega oma kooli
tagasi.Valga Põhikoolis toimusid nendel kahel päeval ka TORE tunnid, kus selgitasime välja need aspektid, mis õpilastele meeldis teises koolis olemise juures ja mida oleks
võinud paremini teha.
18.11-20.11 toimus TORE üritus algklassidele, kus torekad käisid rääkimas sellest, kui oluline on öelda üksteisele "tere". Iga õpilane sai joonistada oma "tere". Kooli seintele tehti joonistustest näitus.
25.11-29.11 toimus TORE üritus algklassidele, kus tutvustati hea teo kalendrit, kus detsembrikuus avavad õpilased iga päev ühe hea teo ja viivad selle ka läbi. Õpilased
said joonistada ja kirjutada oma hea teo kaardi ühele sõbrale ja viisakalt ta ka kätte anda.

TORE juhendajad Anneli Malleus ja Nadezda Selivjorstova