Uudised 2019/2020

Koolimaja sai jõuluaja ootuses keskkonnasäästlikuma kaunistuse

15:47 02. detsember 2019
Vaatamisi:

Tavapäraselt kaunistame igal aastal novembri lõpuks koolimaja, et pärast esimest adventi kooli tulles oleks tunda jõuluootust. Järjest rohkem püüame seda teha keskkonnasäästlikult ja nii kaunistasime sel aastal koolimaja,  järgides taaskasutuse põhimõtteid.

Enamik kaunistusi valmisid materjalijääkidest (nt tapeedid, spoon, penoplast, paberijäägid) ning on vastupidavad ja korduvkasutatavad. Kujunduse ideed sündisid ettevõtluse ja loovuse õpikogukonna ning käsitöö, kunsti- ja tehnoloogiaõpetuse õpetajate koostööna. Loomulikult olid põhilised meisterdajad õpilased, et neil oleks võimalus ainetundide raames luua oma tegevusele praktiline väärtus. Lisaks meisterdamisele aitasid ruumide kujundamisele kaasa mitmed 7. ja 8. klassid.

Suur tänu järgmistele õpetajatele: Asta Tammeorg, Margi Vähi, Lii Luts, Toomas Duvin, Jaan Kroon ning õpilased!

Maria Sikk

Ettevõtluse ja loovuse õpikogukonna juht