Uudised 2019/2020

Valga Põhikool ootab oma põnevasse meeskonda ja päikselisse majja õppejuhiks just Sind!

18:51 21. juuli 2020
Vaatamisi:

Valga Põhikool ootab oma põnevasse meeskonda ja päikselisse majja õppejuhiks just Sind, kes Sa soovid oma kogemusi, mõistust ja südant rakendada tulevikku vaatava, väärtusi kujundava ning kogukonda kaasava kooli arendamisse, omad visiooni uuendusliku õppekava arendamisest ning soovid olla noorte õppijate juhendajate toetaja ja inspireeriv juhendaja

Töös edukas olemiseks soovime, et Sul oleks:

• erialane kõrgharidus või sellele vastav kvalifikatsioon;
  • töökogemus koolis vähemalt 3 aastat;
  • juhtimiskompetentsus;
  • arusaam muutunud õpikäsitlusest, innovaatilisus ja otsustusjulgus;
  • avatud meel ja suur töötahe;
  • väga hea suhtlemisoskus ja pingetaluvus;
  • otsustus-, koostöö- ja analüüsivõime;
  • oskus olla usaldusväärne, sõbralik ja rõõmsameelne;
  • oskus olla nii empaatiline kui ka nõudlik juht.

Omalt poolt pakume:

• põnevat ja vastutusrikast tööd kõige päikselisemas koolis - Valga Põhikoolis;
  • tähtajatut töölepingut, pikka suvepuhkust ja maitsvat koolilõunat;
  • osalemist Õnneliku Õpetaja Programmis;
  • sisseelamisaastat;
  • võimalust loovalt panustada tooniandva kooli arendamisse;
  • tundmust, et oled väärtuslik lüli meie meeskonnas;
  • meeldivat töökeskkonda, paindlikku tööaega, ujulakompleksi kasutamise võimalust.
  • Väärtustame töötaja isiklikku elu, õppivat õpetajat, ühtekuuluvust, tähtpäevi.

Kui tunned, et soovid meie meeskonda tulla, siis ootame Sinu elulookirjeldust, haridust tõendavate dokumentide koopiaid ja visiooni ning mõtteid visiooni elluviimisest õppijate juhendajate inspireerivast toetamisest kaasaegse õpikäsitusega tulevikku vaatava kooli kujundamiseks meiliaadressile direktor@valgapk.edu.ee.

Tööle asumise aeg kokkuleppel

Kandideerimise tähtaeg on 10.08.2020

Kui Sul on küsimusi, oled tervitatud ühendust võtma! Hannely Luik-Stogov, Hannely.LuikStogov@valgapk.edu.ee, 5883 7042