Konkursid/võistlused 2021/2022

Fotokonkurss "Mina ja pere"

09:35 27. jaanuar 2022

Valga Põhikooli 4.b klassi õpilane Kätri Lass osales ERMi fotokonkursil “Mina ja pere“ ning võitis auhinna Eesti Rahva Muuseumi poolt tubli pärandihoigjana.

KiVa plakatikonkurss 2021

15:54 28. detsember 2021

Septembrist oktoobri lõpuni toimus Valga  Põhikoolis juba traditsiooniks saanud KiVa plakatite konkurss. Sel korral laekus konkursile kokku 123 KiVa plakatit. Osalesid kõikide kooliastmete õpilased 1.- 9. klassini. Plakateid meisterdati individuaalselt, koos õe ja vennaga või sõpradega. Neli klassi esitasid KiVa plakati ühistööna. Novembris avasime konkursil osalenud töödest I korrusel näituse. Detsembris valisime välja võitjad ja 14 plakatit, millest panime kokku kooli KiVa kalendri 2022. Esmaspäeval, 20. detsembril tutvustasime vastvalminud KiVa kalendrit ja autasustasime võitjaid. Täname kõiki õpilasi ja klassijuhatajaid, kes KiVa plakatikonkursil osalesid. Tänu teile valmis meil juba teist aastat järjest vahva KiVa kalender.

Maakondlik jõululuuletuste lugemise konkurss

12:56 09. detsember 2021

Teisipäeval, 7. detsembril toimus Valga keskraamatukogus maakondlik „Jõululuuletuste lugemise konkurss“.
Meie kooli õpilased saavutasid väga häid tulemusi:

1.-2.klassi arvestuses:
I koht Karolina Gudkova, juhendaja Virve Sinisalu
III koht Chris Robin Saavel, juhendaja Virve Sinisalu

Eripreemiad: Marleen Tammeorg, Rasmus Jõks, Simo Saarmann, juhendaja Virve Sinisalu

Etluskonkurss „Koidulauliku valgel“

08:04 09. detsember 2021

Esmaspäeval, 6. detsembril toimus Valga keskraamatukogus XXV üleriigilise etluskonkursi „Koidulauliku valgel“ Valgamaa eelvoor.

Tänavune Koidula kaasautor oli Jaan Kaplinski, kes sai tuntuks kõigepealt intellektuaalse humanistliku suunitlusega luuletajana, hiljem avaldas ta ka proosat: romaane, mälestusteraamatuid ja artiklikogumikke.

Fotokonkurss ,,Märka mind!"

09:56 15. november 2021

VAPRAMÄE-VELLAVERE-VITIPALU fotokonkursil ,,Märka mind!" osalesid julged loodusejälgijad:

Sandra Jõks 5.c
Laura-Liis Mürk 7.d
Kerli Ojamets 7.d
Sashkia Kaskpeit 7.d
Laura-Liis Saks 9.c
Sandra foto ,,Kännuseen“ pälvis eripreemia ja foto ,,Floksid“ internetihääletusel III koha.
Laura-Liisi foto ,,Mää“ pälvis internetihääletusel II koha.

Juhendaja Asta Tammeorg

17.09.2021 10:45