Liikuma Kutsuv Kool
HARNO
ProgeTiiger
Sport Koolis
Code Week organiser
Ettevõtlik kool
KiVa
EL sotsiaalfond
Hea kooli rajaleidja

Spordivõistlused 2021/2022

Valgamaa koolide 2022. a. maastikuteatejooksu karikavõistlused

21:21 10. mai 2022

10.05.2022 toimus Valgamaa koolide 1. - 5. kl maastikuteatejooks.

3. klasside arvestuses

II koha saavutas 3. klasside esimene koondvõistkond:
Keidy Pindma 3.c
Bärbel Balodis 3.c
Anete Kõrge 3.a
Jasmiin Rebane 3.c
Berta Park 3.b
Mattias Peterson 3.a
Keron Kuld 3.a
Keven Pindma 3.c
Hugo Lepik 3.c
Ott-Sander Piks 3.a

Koolisisene ujumisvõistlus

09:03 20. aprill 2022

Teisipäeval, 19. aprillil toimus koolisisene ujumisvõistlus 4.-5. klasside õpilastele.
Ujuti 50 m vabastiilis. Osales 37 õpilast.
Paremusjärjestus selgitati välja eraldi poiste ja tüdrukute arvestuses.

Linnakoolide algklassiõpilaste rahvastepalli karikavõistlused

16:17 14. aprill 2022

14.04.2022 toimusid Valga spordihallis rahvastepalli karikavõistlused.

2. klasside tüdrukute koondvõistkond saavutas III koha
2. klasside poiste koondvõistkond saavutas II koha

3. klasside tüdrukute koondvõistkond saavutas II koha
3. klasside poiste koondvõistkond saavutas III koha

4. klasside tüdrukute koondvõistkond saavutas III koha
4. klasside poiste koondvõistkond saavutas I koha

Rahvastepalli võistlused

13:53 06. aprill 2022

Teisipäeval, 5. aprillil toimusid koolisisesed rahvastepallivõistlused 2. klassidele.

Tüdrukute arvestuses:
I koht 2.d võistkond 6 punkti
II koht 2.a võistkond 5 punkti
III koht 2.c võistkond 4 punkti
4. koht 2.b võistkond 3 punkti

Poiste arvestuses:
I koht 2.c võistkond 6 punkti
II koht 2.d võistkond 5 punkti
III koht 2.a võistkond 4 punkti
4. koht 2.b võistkond 3 punkti

Täname kõiki osalejaid!

Rahvastepalli võistlused

16:12 05. aprill 2022

05.04.2022 toimusid Valga põhikoolis 3. klasside koolisisesed rahvastepalli võistlused.

Tulemused tüdrukute arvestuses:

I koht 3.b klass
II koht 3.c klass
III koht 3.a klass

Tulemused poiste arvestuses:

I koht 3.b klass
II koht 3.a klass
III koht 3.c klass
4.  koht 3.d ja 3.i koondvõistkond