Juhtkond

Airi Laine
Õppejuht direktori ülesannetes

Telefon: 5342 5996
Airi.Laine@valgapk.edu.ee

Vastuvõtt: E kell 9.00 - 12.00

Eelneval kokkuleppel võimalik kohtuda ka muudel aegadel.

Tiiu Püss
Õppejuht

Telefon: 5306 4767
Tiiu.Pyss@valgapk.edu.ee

Vastuvõtt: E kell 9.00 - 12.00

Eelneval kokkuleppel võimalik kohtuda ka muudel aegadel. 

Kuldar Uibomägi
Majandusalajuhataja

Telefon: 766 8610; 529 0876
Kuldar.Uibomagi@valgapk.edu.ee

Vastuvõtt: T kell 9.00 - 11.00

Eelneval kokkuleppel võimalik kohtuda ka muudel aegadel. 

 

Ere Arbeiter
Tugikeskuse juht, tugisüsteemide koordinator

Telefon: 5786 0263
Ere.Arbeiter@valgapk.edu.ee

Vastuvõtt: E,T,K kell 8.00 - 16.00

Eelneval kokkuleppel võimalik kohtuda ka muudel aegadel. 

Maria Sikk
Arendus- ja noorsootööjuht

Telefon: 767 9484; 5912 8145
Maria.Sikk@valgapk.edu.ee

Vastuvõtt: T kell 9.00 - 11.00

Eelneval kokkuleppel võimalik kohtuda ka muudel aegadel. 

Janno Tintson
IT-spetsialist

Telefon: 5919 8452
Janno.Tintson@valgapk.edu.ee

Vastuvõtt: kokkuleppel

 

Hiie Taniloo
Haridustehnoloog

Telefon: 
Hiie.Taniloo@valgapk.edu.ee

Vastuvõtt: kokkuleppel

 

Ettepanekud juhtkonnale

*
Please leave empty: